2752
2734
الان دیگه همه فقط به فکر منفعت خودشونن اصلا حلال حروم نمیفهمن کلی هم قسم آیه میخورن من هر وقت میخوام ...

واقعا من از این وضعیت خیلی ناراحتم با این گرونی بعد از سالها یه مبل خریدم کلی حرص خوردم واعصابم خورد شده و به دلم نیست

حالا موفق شدید مبل بخرید راضی هستید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا من از این وضعیت خیلی ناراحتم با این گرونی بعد از سالها یه مبل خریدم کلی حرص خوردم واعصابم خورد ...

آره راضیم سه چهار سال پیش بود سه و ششصد خریدم مبلم هشت نفره دو تا سه نفره دو تا تکی شرکتی بود اون موقع مبلای شرکتی بالای چهار پنج تومن بود

الانم یه سره روش ولوییم فقط از بس پسرم روش آب ریخته یا مثلا سیب میخوره چیزی میخوره می افته از دستش لک و کثیف شده برا عید باید کلی بسابمش 

ولی بازم با این حال رنگ تیره دوست ندارم 

به نظرم رو هر مبلت چند تا کوسن رنگی بذار شادتر شه رنگایی که تو خونه داری مثلا سبز اگه گلدون داری یا صورتی کم رنگ

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
آره راضیم سه چهار سال پیش بود سه و ششصد خریدم مبلم هشت نفره دو تا سه نفره دو تا تکی شرکتی بود ا ...

خدا رو شکر که راضی هستی

مبلتون از کدوم برند هستش؟ 

میتونی تو خصوصی عکس مبلتون رو برام بفرستی گلم

2731
خدا رو شکر که راضی هستی مبلتون از کدوم برند هستش؟  میتونی تو خصوصی عکس مبلتون رو برام بفرستی ...

عکس نمیتونم بفرسم نمیدونم چرا

آکاژو روش نوشته Akajho

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند