2733
2734
عنوان

دونده دوست داشتنی من قسمت ۱۳🥲

169 بازدید | 22 پست

سونجه مرد؟سولو یادش میاد؟ فک کنم کلا خاطراتش با سول رو یادش رفته💔🥺😭

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کانال چنده؟ ساعت چند؟

ایرانی نیست 

کره ای هس

از گوگل دانلود میکنم

هردوشنبه وسه شنبه پخش داره

زیرنویسشه فعلا

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
شروع نکردمش🥲

من هرقسمتش هم گریههههه کردم هم خندیدم هم‌...اصلا سریالش خیلی موده😭🥺💔

الانم سراین قسمت هم اعصابم خورد شد هم گریه ام گرفت

آره دیگه سول برای اینکه نجاتش بده تو اون روز بارونی که باهم آشنا میشن سمتش نرفت که سونجه اونو نشناس ...

چرا اینجوری شد اخه 

اشکم درومد هنوز دارم گریه میکنم🥲💔

آره دیگه سول برای اینکه نجاتش بده تو اون روز بارونی که باهم آشنا میشن سمتش نرفت که سونجه اونو نشناس ...

بنظرت چی میشه 

حس میکنم سول هرکاری کنه اون مرده به سونجه برمیخوره😭

بنظرت چی میشه  حس میکنم سول هرکاری کنه اون مرده به سونجه برمیخوره😭

اصن اون مرده سونجه رو دیگه نمیشناسه 

سول آینده رو عوض کرد 

بعدشم قسمت های آخره باید جعمش کنن نمیشه دوباره اون مرده بیاد سونجه رو بکشه 

اصن اون مرده سونجه رو دیگه نمیشناسه  سول آینده رو عوض کرد  بعدشم قسمت های آخره باید جعمش ...

باید سریع جمعش کنن 

اما وقتی سول مس*ت بود به دوس پسر سابقش گفت دلم برای سونجه تنگ شده اما انگار اون میدونست 

ولی خیلی فیلمش اشک درار بود سر هر قسمت گریه کردم باز صد رحمت به عاشقان ماه

باید سریع جمعش کنن  اما وقتی سول مس*ت بود به دوس پسر سابقش گفت دلم برای سونجه تنگ شده اما انگا ...

خب به احتمال صد اون سونجه رو میشناسه هم مدرسه ای بودن بعدم تو این همه سال حتما سول براش از سونجه گفته 

من اصن عاشقان ماه رو ندیدم حوصله اینو نداشتم روحیم خراب بشه و عین این بدبختا منتظر فصل دو باشم😂😂😂

آقا چرا سریاله همچینه بعد من بیشتر قسمت ۱۳ چرا پیدا نمی کنم 💔 همش یونگ سو بود ؟ دنبال ایم سول&nbs ...

خب ببین در حال پخشه فردا شب ساعت ۹ یا۱۰ قسمت۱۴ شو سرچ کنی میاره

دوشنبه ها سه شنبه ها پخش داره

اره اون مرده چون سول شاهد قتل بوده میخواد بکشتش که سونجه بجاش میمیره اما دوباره سول فرصت پیدا میکنه و تواولین اشناییشون با چتر زرد پیشش نمیره و سونجه و هیچوقت سولو نمیشناسه منم سر هر قسمت گریه کردم خیلی اشک دراره

خب به احتمال صد اون سونجه رو میشناسه هم مدرسه ای بودن بعدم تو این همه سال حتما سول براش از سونجه گفت ...

عاشقان ماهو کامل ندیدم اما تااونجایی که دیدم و شنیدم خیلی غمگینه اما بنظرم خیلی فیلم دونده دوست داشتنیو پیچوندن همش سونجه داره میمیره اعصابم هنگیده بیشتر ازاین حرص میخورم که تو بهترین روزاشون بخاطر اون مردک گذشت نتونستن همو ببینن💔

سونجه قطعا نمیشناسه سول رو 

و سول هم ترجیح میده فاصلش رو با سونجه حفظ کنه که دیگه عاشقش نشه 

فکر میکنه اینجوری میتونه حفاظت کنه ازش...

قاتل هم از زندان درمیاد و میفهمه سونجه نمرده 

قطعا دوباره نقشه قتل میکشه براش.

این سه قسمت باقی مونده احتمال زیاد فوکس نویسنده و کارگردان روی اینه که سول و سونجه دوباره باهم باشن و سونجه ک هیچی از سول یادش نمیاد دوباره عاشقش بشه.

مثلا اتفاقی پروژه مشترک داشته باشن ک زیاد همو ببینن و...

به قاتل هم میپردازه قطعا..

2706