2737
2734
اگه خدای نکرده بند ناف دور نی نی بپیچه چی؟؟زبونم لال زبونم لال!!
برای منم همین اتفاق افتاد.کیسه ابم که پاره شد رفتم برای طبیعی اما دکترم به خاطر ... گفت سزارین.بعد هم گفت شانس اوردی چون عین طناب دور گردنش بود!!!
الان هم نه من مشکلی دارم نه نی نی.اینقدرها هم طبیعی نمی ارزه به ....
تینا جان زایمان طبیعی خوبه به شرطی که شرایطش رو داشته باشی
از سزارین نترس عزیزم
منم میخواستم طبیعی زایمان کنم ولی از وقتی که خواهر دوستم به خاطر زایمان طبیعی دچار افتادگی رحم و مثانه شد تصمیمم برگشت
یه دکتر هم تو یه همایشی که در بیمارستان آتیه رفته بودیم گفت سزارین برای بچه بهتره
وای وای من شاید 10 یا 12 سال میشه که جز آزمایش خون و یکبار واکسن برای عقدم هیچ آمپولی نزدم. یکبار برای درد معده اومدن برام بزنن. نا خودآگاه چنان خودمو سفت کردم که سرنگ پرید بیرون خلاصه 3 بار سعی کردن بزنن آخرشم درست حسابی نشد. تا 1 هفته نمیتونستم بشینم. به خدا دست خودم نبود. آدم لوسی هم نیستم حاظرم درد طبیعی رو به جون بخرم ولی اون همه آمپول بهم نزنن و شکمم رو پاره نکنن. الان گریه میکنم.... دعا کنین نی نی بچرخه و اتفاقی هم براش نیفته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ورزشی که واسه چرخیدن بچه میدن اینه که به حالت سجده باشی و دست هات رو دراز کنی روز زمین سعی کن هر چی میتونی این ورزش رو انجام بدی
یک دیگه هم این که به اصطلاح بهش میگن به حالت گربه بشین و کمرت رو بچرخون یعنی دو کف دستات رو زمین زانوهاتم رو زمین بعد قررررر بده !!!
مرسی بچه ها
ماه بانو جان ورزش اولی که گفتی همونی نیست که برای جلوگیری و درمان افتادگی رحم و مثانه میدن؟ یعنی توی حالتی که گفتی قرار بگیرم و سعی کنم سینه و شکمم رو به زمین نزدیک کنم ولی باسنم رو از زمین دور کنم؟ آزه؟
ورزش دوم هم راستش خوب نفهمیدم. یعنی دو زانو بشینم روی زمین و کف دستهام رو بذارم زمین؟ بعدش باسنم رو زمین باشه یه اینکه نیم خیز بشم که کمی از روی پاشنه هام بلند بشه؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟
مامان سروش عزیزم روزی 1 ساعت پیاده روی خوبه یا کمه؟ توی این گرما عجب گیری افتادیم ها... من گرمایی باباش هم از من بدتر. باید صبر کنم شب بشه بعدش برم. اونوقت هم که قربونش برم تنهایی نمیشه رفت بیرون با این امنیت سطح بالا. باور نمیکنید 2 روز پیش مجبور شدم از محل کارم که تا خونه نیم ساعت بیشتر نیست رو بدون ماشین برگردم یعنی با تاکسی و کمی هم پیاده. ساعت 3:30 بود. چنان گرما زده شدم که فرداشم نتونستم برم سر کار. اگر در طول روز برم پیاده روی احتمالا بمیرم.
2738
نی نی من هم الان تو هفته 31 همین حالت رو داره ولی من هیچ اصراری روی زایمان طبیعی ندارم. دکتر هم گفت ممکنه نچرخه ممکنه بچرخه حتی شب آخر .

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

هنوز فرصت زیادی برای چرخیدن داره.....پسرمن تو هفته سی و هشت چرخید...در ضمن همه چیو به خدا بسپار زیاد به چیزی اصرار نکن...

ممکنه بچت هم بچرخه ولی حین زایمان شرایطی به وجود بیاد که مجبور بشی سزارین کنی....
سکوتم از رضایت نیست.....دلم اهل شکایت نیست...
روزی یک ساعت پیاده روی ..ولی اصصصصلا خودت رو خسته نکن و پیوسته هم نباشه که بهت فشار بیاد من 20 دقیقه صبح و 20 دقیقه عصر و باقیشم شبا پیاده روی میکردم
میدونی من یک روز مونده با زایمان طبیعیم دخترم چرخید!!!؟باورت میشه ؟ تازه اصلا پایین هم نیومده بود ..
من مامای خصوصی گرفته بودم ...برام همون تمرینهایی که ماه بانو گفت رو تجویز کرد و طب فشاری هم یک جلسه برام انجام داد ..طب فشاری خیییییییلی موثرتر از ورزشها بود ..
نمیدونم کدوم شهری اما من اصفهانم ..اگه اصفهان باشی میتونم آدرس ماما رو بهت بدم ...
راستی من با نی نی هم خیییییییلی حرف میزدم بهش میگفت بچرخ مامان ..بیا پایین تا راحت تر بیایی تو بغلم ..کلیییییییی عشقولانه میشدم باهاش ..
تو هم استرس رو بذار کنار خانومی...توکلت هم به خدا باشه ..
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
نی نی جان ببخش دیر سر زدم ..
خانومی برو مرکز مشاوره مامایی آرامش (خیابون توحید میانی -ساختمان البرز- نرسیده به بانک پارسارگاد) خانم شهابی و خانم ضیایی دوتا مامای ناااااااز و مهربون و باتجربه که به من کمک کردن تا دخترم روزهای آخر بچرخه و به راحتی به دنیا بیاد ..
خانم شهابی مامای خصوصی و همراه من بود ..شماره مرکز رو برات میذارم ...کلاسهای آمادگی زایمان هم برگزار میکنن اگه دوست داری زایمان راحتی داشته باشی و تنفس های شکمی رو برای زایمان یاد بگیری توصیه میکنم بری ..برای شیردهی راحت هم خیلی کلاس هاشون مفیده ..
این شماره ش:6286716 و 6266161 راستش یکی از این دو شماره قدیمی هست و ممکنه وقتی تماس بگیری بگه اشتباهه ..عصرها تماس بگیر
اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
2706