2733
2734
عنوان

با مامان وبابام بشدت دعوام شد نفرینم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 49 پست
بدبخت تعریف داره و تعریف شما از بدبختی دهه شصت اشتباهه.

نه 

اتفاقا 

حق پیاده روی نداشتن ‌حق دوستی با دخترا رو هم نداشتن .

خونه هیچکس نمیرفتن . عروسیها  خیلی کم خیلی کم میبردنشون با بلوز و شلوار اونم .

شوهرشون دادن  الان شوهراشون خیانت کارن و با خانمها رابطه دارن . حتی خیلی دهه ی شصتیها از این کثافتکارای شوهرشوت خبر ندارن   چند موردشون الان که پسراشون سربازن فهمیدن شوهراشون چقدر آشغالن و خانواده اون زمون دادنش به پسر نجس و خیانت کارو....

خیلی زیاد دیرم و میبینم 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

[QUOTE=337179828]ول کن، اونا در هر صورت از تو ناراضین پس هر کار دوست داری بکن نمیخواد بهشون چیزی رو توضیح بدی چون فای ...[/QUOTEبابام ی طوری برخورد میکنه انگار زیادیم.هرجا من باشم نمیاد توپذیراییم تواتاق میشینه امروز رسما گفت من بخاطر تو نمیام .نمیخوام توروببینم چرا چون چادر سرم نمیکنم مانتو میپوشم اونم باحبابم ن بیحجاب.فک کن من چقد بدبختم بچگی ونوجوونیم نابود کردن

خدایم برایم کافیست،🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دیگ منم نفرین کردن عصبی شدم احترام نگه نداشتم .لجم گرفت که فقطبلدن نفرین کنن.میگیری سیاه بخت عال ...

حق میدم بهت کارشون اشتباهه هر چی باشه شما بچشونی به جا دعا کردن نفرین میکنن انرژیشم به خودشون برمیگرده صد در صد

اگه بی پولن سعی کن به رخشون نکشی و هی توقع پشت توقع نداشته باشی

توقعی ندارم.ولی توام باشی لجت میگیره که دوتومن بمن ی دوسال پیش دادن راه ب راه بزنن توسرت بعد ی بچه شونزده ساله  فامیل پول کریلا رفتنش مامانت بده ،ولی دوتومن تو بزنه تو سرت.توباشی لجت نمیگیره؟

خدایم برایم کافیست،🙏
2742
ای بابا دهه شصتی نیستم دهه هفتادم ولی خیلی نامردن که فقط زبون نفرین دارن بابا من درد دارم اگر دارم ا ...

محلشون نده . به خودت بگو تنها نیستی  تنها نیستی .

متاسفانه  همیشه گفتم کم کاری که دولت انجام داده چه برای دهه ۴۰ چه ۵۰ چه ۶۰ .   فقط و فقط روانپزشک استخدام میکردن . عین امارگیرها .میرفتن هر ساله دم در مردم و آمپول و دارو  میدادن بهدپدرو مادرا . واقعا وضهشون خیلی بده .

نه اگاهی دارن نه هیچی .  

من با مردمان زیادی ارتباط داشتم و میدونم چه خبره .

دختر ۹ ساله ۱۱ ساله شوهر دادن همین اواخر اونم به پسرای کارگر و بیکار  ....  واقعا  

خیلییییی افتصاحه وضعیت 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
حق میدم بهت کارشون اشتباهه هر چی باشه شما بچشونی به جا دعا کردن نفرین میکنن انرژیشم به خودشون برمیگر ...

ی عمر نفرین کردن که وضع زندگی من اینه .خدا کجا جا حق نشسته همیش طرفدار پدر مادراست وحق زیادی بهشون اده یبار نگفتن ما اشتباه کردیم همش انگشت اشارشون سمت بچه هاشونه

خدایم برایم کافیست،🙏
[QUOTE=337179828]ول کن، اونا در هر صورت از تو ناراضین پس هر کار دوست داری بکن نمیخواد بهشون چیزی رو ...

مهم نیست خب نیاد کنارت بشینه چیزی نمیشه. چقدر بیخودی خودتو اذیت میکنی اونا قدیمی فکر میکنن لازم نیست به خاطر هر حرف یا حرکت مسخره اونا دعوا راه بندازی

محلشون نده . به خودت بگو تنها نیستی  تنها نیستی . متاسفانه  همیشه گفتم کم کاری که دولت ان ...

خدا عاقبتمون بخیر کنه .ی ادم های بسته بمن میگن لیاقت زندگی ومادر شدن نداری.بابام همش میگ از ارث محرومی

خدایم برایم کافیست،🙏
2740
ی عمر نفرین کردن که وضع زندگی من اینه .خدا کجا جا حق نشسته همیش طرفدار پدر مادراست وحق زیادی بهشون ا ...

به نظرم تنها راهه نجاتت اینه از اون خونه بری یا اصلا وقتتو پرکن جوری که خونه نباشی سرکاری، کلاسی و ...

واقعا تا یه سنی میشه با خانواده زندگی کرد حتی اگه بهترین هم باشن چون هر چی بیشتر تو اون خونه بمونی بهاشو با روانت میدی 

واقعا از ی سنی ب بعد زندگی کردن با خانواده سخته منم دهه هفتادی م

خیلی سخته.زندگی الانمون اینه با نفریناشون اینده هم نابوده  اونم نفرین پدر.مطمعنم کلا باخاک یکسانم

خدایم برایم کافیست،🙏
محلشون نده . به خودت بگو تنها نیستی  تنها نیستی . متاسفانه  همیشه گفتم کم کاری که دولت ان ...

واقعا درست گفتید👏🏻👌🏻انگار همشون مشکل روانی دارن اکثرا هم اخلاقا و حرفای متعصبانه شبیه به هم دارن. کاش شعورشو داشتن میرفتن پیش روانپزشک تا درمان بشن، بقیه رو انقدر اذیت نمیکردن

2706