2737
2734
عنوان

نویسنده ها بیان

80 بازدید | 14 پست

یه انشا برای یکی از بچه های فامیل میخواستم 

راجع به نقاله 

اگر من نقاله بودم ....

اخه معلم حسابی اینم شد موضوع؟؟؟

چند تا موضوع چرت و پرت هم داده بود اونا رو نوشتم اینو موندم🫤💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
موضوع سختیه واقعا 🤦🏻‍♀️

اخه پاییزی 

بهاری 

باغی تفاله دیگه چیه 😂😂😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

سلام دوستای قشنگم ، تاحالا به نقاله بودن فکر کرده بودید؟

راستش من فکر کردم😁

از نظر من دنیای نقاله ها ، دنیای جالب و دیدنی هستش ، مدام با بازی و ریاضی سر و کار دارن و کلی کار های جالب .

اگر من نقاله بودم ، دلم میخواست یه نقاله بزرگ و بنفش رنگ باشم و محل زندگیم یه دفتر معماری بزرگ باشه‌.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2738
دقیقااااا، فصل ها، پدر، مادر، طبیعت موضوع هم موضوع های قدیم😁

دقیقا 👌

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
بقیه موضاعتش :  اگر من سیاره بودم  اگر من گیاه بودم  اگر من گیره کاغذ بودم  ...

😂😂😂😂😐👌

اگه من نقاله بودم...  میرفتم تو مغزت، ببینم این چه موضوع کوفتی ایه خانم معلم!

اگر من یک نقاله بودم بر اساس کاری که به عهده من است زاویه ها را اندازی گیری میکردم ، زاویه مهربانی ها را روی بزرگترین زاویه و اختلافات و ناراحتی ها را روی کمترین زاویه قرار میدادم 

خودم را به دست کسانی که بار های کجی دارند که هرگز به مقصد نمیرسد ، میرساندم و میگم لطفا با من اندازه گیری کنید و دقت کنید

اینو نوشتم فعلا ولی کمه😮‍💨

2706