2737
2739
عنوان

پسر نه ماهم هیچى نمیگه

298 بازدید | 15 پست
سلام ماماناى گل راستش یه خورده واسه پسر نه ماهم نگرانم..پسرم خیلى فعال و پر انرژى یه عالمه هم صدا از خودش در میاره اما همش از ته حلقشه هنوز صداى ب و م رو نمیتونه بگه فقط میگه از ته گلو صدا در میاره و با لباش آواهاى عجیب و غریب درمیاره به نظر شما تا الان نباید صحبت میکرد؟؟؟ ببرمش دکتر... شنواییش مشکلى نداره
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..
نه بابا چرا رو بچه عیب میزاری خیلی هم خوبه همین آواهایی که در میاره فقط باهاش زیاد حرف بزن همین
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا حفظش کنه بعضی وقتا ما مادرها چیزی گیر نمیاریم نگران باشم برای خودمون نگرانی درست میکنیم
اللّهُمَ صَلّ عَلی فاطِمَه و اَبیها و بَعلها وَ بنیها وَ السّر المُستوَدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاط به عِلمُکَ ـــــــــــــــ ماشاءالله لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم
2742
ممنونم بچه ها..دیگران هم خیلى مقصرن
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..
راست میگی تقصیر دیگران را کاملا درک میکنم همش اظهار نظر بیجا میکنن در صورتیکه اصلا نباید بچه ها را به هم مقایسه کرد
بعد باعث میشن مادر هم نگران بشه
2740
ممنونم بچه ها...حرفاتون خیلى روم تاثیر داشت..مرسى
دختر داداشم 19 ماهشه ماشالا از دیوار راست میره بالا اینقدر شیطونه و زرنگ نگو و نپرس ولی فقط بابا و مامان میگه و جوجو همین ماهم اصلا نگران نیستیم کلی هم براش ذوق میکنیم چون به معنای واقعی سلامته و شاد
خدایا شکرت،برای هرآنچه به من دادی و هر آنچه ندادی،هرآنچه در آینده خواهی داد و هرآنچه خواهی کرفت
بچه ها پسرم نزدیک به ده ماهش شده فقط خیلى کم میگه ma بعضى وقت هم میگه ba دیر نشده بچه ها!!!! از بس حرص خوردم مردم
مگه بچه ده ماهه باید چیزی بگه؟ همین که از خودش صدا در بیاره کافیه. دختر منم ده ماهشه و فقط همین ما و با رو میگه اونم نمیفهمه چی میگه. اینم شد چیزی که براش حرص بخوری دوست عزیز. ناشکری نکن.
2706