2737
2739
عنوان

مامانایی ک کلاس چهارمی دارن

373 بازدید | 10 پست

دارم دیوونه میشم دیگه دخترم تاپارسال همه درساش خیلی خوب بود هیچ‌مشکلی نداشت امسال اومده چهارم دیگه مث سالهای قبل یه معلم نداره برای هر درسش یه معلم جدا داره.درساشم افتضاح شده مخصوصا ریاضی و‌ علومش.نمیدونم چیکار کنم من خیلی روی درساش حساسم‌باهاش کار میکنم‌توی خونه قشنگ‌بلده میره مدرسه همه رو اشتباه مینویسه هر روزم امتحان دارن اعصاب ندارم دیگه همش گریه میکنم حرص میخورم .بنظرتون چیکار کنم؟؟؟

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت که گناه دگران برتو نخواهند نوشت😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با گریه هات به بچه استرس وارد میکنی

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

اینکه الان معلم جدا دارن و افت کرده خیلی دستت جلو وگرنه تو دوره ی متوسطه ی اول افت شدید داشت

برو با معلماش صحبت کن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738

دختر منم کلاس چهارمی

یکم توی هدیه ها و قران ریپ  میزنه

البته  از پارسال دیگه کاریش ندارم  خودش میخونه

به نظر من اینجوری مستقل تر بار میاد

دختر بزرگمم همین شیوه بود

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

فکر کنم رقابت سنگینه تو کلاسشون و معمولا تو مدرسه های غیر دولتی اینجوریه و دختر شما هم شاید مدام به فکر اینه که نمرش از همه بالاتر و بهتر بشه و استرس این موضوع روش حاکم میشه و نمیتونه خوب پاسخ بده وگرنه اگه خوب تمرین و مرور کرده باشه و امتحان هم هر روز باشه میتونه خوب جواب بده البته شاید مسائل دیگه هم باشه مثلا یکی از شاگردای من خیلی بازیگوش و حواس پرت به همه چی کار داره الا اون کاری که باید بکنه ازش میپرسم جواب میده و از زیر زبونش بیرون میکشم اما امتحان کتبی بیچارم میکنه تا ی خط بندازه تو برگه

بچه ها سلام...🙋‍♀️