2733
2734

شوهرم 4 تا برادر تنی داره که ازدواج کردن و یک برادر از مادر جدا که تازه 2 هفتس عقد کرده و اومده از شهرستان خونه مادرشوهر من تا بره شوش 2 هفته ای جهاز بخره و بی سر صدا برن سر خونه شون چون با بچه از همسر قبلی جدا شد عروسی نمیگیره .

مادرشوهرم مریضه و شوهرم هر روز سر میزته دیروز که باهم رفتیم دیدم جاری جدید  که ناتنی ام هس خیلی راحت با یه تاپ و شلوارک تنگ اومد اینم بگم که فوق العاده تپله . بعد عصر بود از خواب پا شده بود رفت صورت شست و نشست یه گوشه  ناخن های  پاش لاک میزد و هی میخندید به نظر من یک لحظه دندوناش تو نیست اون یکی جاریم میگفت این جرا همش میخنده ؟ چرا رعایت برادرشوهر بزرگلرو نمیکنه منم محل ندادم..

بعد که اومدیم شوهرم گفت چه خونگرمه و راحت .منم هیچی نگفتم به نظر شما کارش بد نیس ؟ 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله ناتنی 37 سال

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ سلامتی خانوادمون و دل خوش و روزی حلال .امین 

جاری من رفتیم سفر. جلوی شوهرم با تاپ رکابی و شلوار زیر زانوی کاملا جذب از این ست های باشگاهی اومد نشست. دلش خواسته اونجوری بگرده حساس نشو. خواهرای منم جلو شوهرم راحت میگردن 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738

بی خیال. هر کس یه مدل زندگی میکنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

الان همه میان میگن واااا چه چیزا برادر شوهر مثل برادر خود آدمه.....

ولی عزیزم کارش خیلی زشته و خاف شرع و اخلاق.اینو یه جوری غیر مستقیم بش بگین 

حالا یا شوهرتون به داداشش بگه .،یا مادرشوهرتون و....

صورت خوشی نداره ادم دوران عقد خودشم خونه دیگران تاپ شلوارک بپوشه لاقل یه بافت نازکی بپوشه زشته که خودشم جلو همه بشینی  لاک بزنی !!!!درهرصورت برادر شوهر نامحرمه دیگه حتی نمیشه باهاش دست داد 

خدایا داده ونداده ات راشکر

به نظرم در اینجا میشه از تکنیک دسته جارو برای جاری استفاده کرد

نوع استفاده رو خودتون باید تشخیص بدین

مثلا دنبالش کنید یه دل سییییر با دسته جا رو کتکش بزنید🤣😂

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
الان همه میان میگن واااا چه چیزا برادر شوهر مثل برادر خود آدمه..... ولی عزیزم کارش خیلی زشته و خاف ...

اره الحمدلله همه برادرشوهرا مث داداشن ک وضع اینه هرچندشب یه تاپیک خیانت برادرشوهری جاری ای خواهرزنی اینا داریم

بهر حال تو که نمیتونی بری بگی عزیزم حجابت😆پس محل نذار.جاری منم راحته و با تاپ و دامن کوتاه میگرده اما من روش حساسیت ندارم چون شوهرم کوچکترین توجهی بهش نداره و اونم فرهنگش اینجوریه نمیشه کاریش کرد

2706