2733
2734
مامور پست از بس واسه من بسته اورد ،عید برام پبامک تبریک عید فرستاد 🤣🤣

مامور پست از اقواممونه، هر وقت بسته برا خانوادمون میاد فامیلی رو که میبینه دیگه اصلا کاری نداره برا کدوممونه هر کدوم از خانوادمون رو تو خیابون ببینه بهش تحویل میده

به باز بسته من که دوست نداشتم کسی بفهمه چی خریدم رو داده بود به شوهر خالم چند بارم بسته های سورپرایزی رو برده بود خونه داییم یا پدربزرگم

دیگه یه بار گفتم بهش بسته ها رو فقط به خودم تحویل بدید نه کس دیگه 

واقعا خیلی بد بود بسته خالم خونه مامان من بود بسته من خونه داییم بود بعد برا داییم خونه پدر بزرگم.....همه خبر دار میشدن کی چی خریده 

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ماعم طبقه بالامون آتیش گرفته بود  چند تا آتش نشان اومدن بد جور روشون کراش زدم. میخوام برم تو کار آتش نشانی 

اسم کاربری  بعد از کلی تحقیق برگزیده شد               پیام دادم و گفتم بیا خوشم می دار جواب دادی وگفتی ۰من خوشم بی تو🖤🥀                            ❤️خدا ❤️.                            اهداف:                            🧡منجم آماتور.                            کاراته کار ❤️برنامه نویسی💙 ریاضی💛 زبان انگلیسی 💜مطالعات روانشناسی 💚                   

دوستم یه مدت کراش زده بود روی پستچی محله اشون اینقدر این بشر از آنلاین شاپ ها خریدای الکی کرد تا فقط هر روز پسره رو ببینه 😂بعد می گفت یه روز اومده که براش بسته اش و بیاره طرف داشته پشت گوشی می گفته خوشگل بابا چی خوراکی می خواد براش بخرم😑🙄😂

علاوه به اینکه زن داشته بچه هم داشته 👌😂

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸
مامور پست از اقواممونه، هر وقت بسته برا خانوادمون میاد فامیلی رو که میبینه دیگه اصلا کاری نداره برا ...

واااای ، بعضی انلاین شاپ ها که عکس و اسم محصولا میزنن رو جعبه🤣🤣

اثر ظلم محال است به ظالم نرسد🍂🍂🍂🍂