2733
2734
فکر کنم مضحکترین و خلاف استاندارد ترین روش فروم نویسی در نی نی سایت وجود داره که بر اساس اون یک نفر که یک تاپیک را باز می کنه
1- بعد از این که صدها نظر و دهها نفر مشارکت کردند و در مورد یک مطلب نظر دادند و زحمت کشیدند تایپ کردند وقتی میلشان کشید تاپیک را حذف کنند در صورتی که سایر نویسندگان هم با نوشتن حق ماندن و حفظ نوشته شان را دارند
2- صاحب تاپیک می تواند نوشته های سایر کابران را در صورتی که به مذاقش خوشش نیامد حذف کند که سانسور و دیکتاتوری ایجاد می کند

-
این که سایت شلوغ می شود و بی نظمی و نوشته های بد و غیره دلیل نمی شود در تمام فرومها این مشکلات هست و نه تنها این قوانین عجیب بالا نیست بلکه نویسنده پست نمی تواند بعد از مدتی نوشته اش را ویرایش کند. ضمنا فرومهای قدیمی هم هستند که میلیونها پست دارند و هیچ چیز حذف نمی شود سرعت سایت هم بالاست
-
برای شلوغی هم بهتره به جای این که در صفحه اول فقط تاپیکهای جدید نشان داده شود مثل تمام فرومها هر تاپیکی که در ان پست جدید زد شد بیاید بالا اینطوری اینقدر تاپیک جدید زده نمی شود
-

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروز 10-11 تا تاپیکام رو بستم اما اول تاپیک هایی که پاسخ نداشت بعد جالب بود نگاه کردم دیدم تاپیک هاییم که بالای 20-30 تا جواب داشته فقط سوال من توش هست و جواب ها پاک شده برای همین اونا رو هم حذف کردم . خیلی مسخره بود واقعا
Khatati.com
2728