2737
2739
عنوان

بچه ها کسی هست که وکالت یاحقوق خونده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آریانا جون از تو بعیده گلم!!!!!!! این چه حرفیه میزنی؟؟؟؟؟؟ کی گفته زن اگه دادخواست طلاق بده مهرشو نمیتونه بگیره
درسته مرد میتونه طلاقش نده و اذیت کنه و در مقابل بخواد مهرشو ببخشه ولی دادگاه هرگر چنین حکمی نمیده
رسم آدم های دنیا شبیه رسم دریاست... وقتی حس کنند غرقشون شدی پس میزننت...!
2731
2738
آریانا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عزیزم تو سر به قانون مدنی بزن
این یکی از ساده ترین مباحثه حقوقیه که بارها بارها به گوش حتی عوام خورده نیازی به قانون نداره
نگو توروخدا
اریانا جون زن اگر دادخواست طلاق بده دادگاه حکم طلاق رو صادر میکنه و زن بعد از اجرای حکم حق مالی خودش رو میگیره ولی اگر مرد دادخواست بده دادگاه اول باید تمام حق وحقوق مالی رو تعیین کنه و بعد حکم طلاق داده بشه
خدایا شکرت برای اینکه منو لایق دونستی دوباره مادر شم.
ببین عزیزم مهر رو میذارن اجرا تا مرد به واسطه ی مهر نتونه زن رو اذیت کنه روند طلاق رو کند تر کنه
عزیز من در هر صورت و در هر شرایط حتی عدم تمکین یا هر مساله ی دیگه یی مهریه به زن تعلق میگیره اینو همه دیگه میدونن من موندم مبحث به این واضحی جای بحث نداره برو حتما از یه استادی چیزی بپرس عزیزم مشکلتو برطرف میکنه
2706