2733
2734
عنوان

ازمایشهای سیستم ایمنی و انعقاد

156 بازدید | 13 پست

سلام دیروز رفتم پیش دکتر پیرجانی برای مشکلی که برای جنین پیش امده بود برام ازمایشهای زیادی انعقاد لوپوس کلی جیز دیگه نوشت اگر مشکلی باشه با دارو رفع میشه یا درمانی نداره مشکلات سیستم ایمنی ؟؟؟

🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مطمئن باش ک آزمایشایی ک نوشته بذی حتماجواب میگیری.منم 3تا سقط داشتم.با این آزمایشایی ک دادم معلوم شد ک ایمنی و انعقادی مشکل دارم و با درمان بلاخره بارداریم با موفقیت تموم شد و الان پسرم بغلمه.

مطمئن باش ک آزمایشایی ک نوشته بذی حتماجواب میگیری.منم 3تا سقط داشتم.با این آزمایشایی ک دادم معلوم شد ...

خیلیهم عالی 

چقد طول کشید درمانت ؟ 

من یه پسر سه ساله دارم 

🌹🌹🌹
2740
مطمئن باش ک آزمایشایی ک نوشته بذی حتماجواب میگیری.منم 3تا سقط داشتم.با این آزمایشایی ک دادم معلوم شد ...

عزیزم امکان داره بگید داروهاتون چی بوده و تحت نظر چه دکتری بودین؟ من هم هاشیموتو دارم و دو سقط داشتم

عزیزم امکان داره بگید داروهاتون چی بوده و تحت نظر چه دکتری بودین؟ من هم هاشیموتو دارم و دو سقط داشتم

شما از سیستم ایمنی دادی 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
نه هنوز، بخاطر کرونا فعلا میترسم برم دنبال آزمایش و دکتر  ولی میدونم مشکل تیرویید دارم آنتی تی ...

من خودم میخوام بگم دکتر برام بنویسه 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗