2733
2734
عنوان

شما بودین چه فکری میکردین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 39 پست
توم دریغ نکن هرچی خواستگار این مدت داری بزار بیان با هرکدوم اوکی شدی چه بهتر  تا یاد بگیرن مرد ...

وقتی هیچ قراری گذاشته نشده هم اونا هم اینا بهم هیچ بدهی ندارن 

فقط جلسه ملاقات ساده اند.و تعهدی هم نیست هم اونا برن بگردن هم اینا خاستگار راه بدن 

تا زمانی که خانواده پسر بگن میخوایم نشون بیاریم اون خاستگاری اصلی و پسندین هست و به طبع اون بعد نامزدی دیگه خیانت محسوب میشه خاستگار دیگه

لطفا لایک نکنید ممنونم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بعد از جلسه چندم اینکار رو کردن ؟ مثل اینا اول زنگ زدن و قول دادن ولی هماهنگی نهایی رو نکردن؟

يكيشون اينجوري بود كه زنگ زدن و ما هم اجازه داديم اومدن خونه،بعد واسه جلسه بعد مامانش به مامانم گفت ايشالا تا دو روز ديگه دوباره تماس ميگيرم. بعد از ١٠روز زنگ زدن كه پسرم مريض شده و ال و بل و اينا و جواب منفيه. مامانم گفت دختر منم جواب منفيه،فقط منتظر بودم خودتون تماس بگيريد كه جواب رو بهتون بگم

دومي هم زنگ زدن واسه اجازه كه بار اول بيان،مامانم گفت همسرم الان سفر هست،شما چند روز ديگه تماس بگيريد تا بهتون خبر بدم،بيشعور بعد از دو ماه زنگ زدن،مامانم گفت همسرم ميگه جواب منفيه

با اينكه هردوشون از قبل تحقيقات و اينا انجام داده بودن و كلا پيگير بودن

ولي خب من واسم مهم نبود

🫠
وقتی هیچ قراری گذاشته نشده هم اونا هم اینا بهم هیچ بدهی ندارن  فقط جلسه ملاقات ساده اند.و تعهد ...

آخه زنگ زدن و گفتن قرار بذاریم

ولی تماسی که برای تایم و مکان نهایی هست رو خیلی وقته نگرفتن 

کماکان به گذشت زمان نیاز هست  صبور باشین و غرورتون رو حفظ کنین  مراقب باشین قبل از اطمین ...

مرسی از راهنماییتون

نه من که برام مهم نیست زیاد

ولی خب آدم کلی کار داره ،میخواد برنامه ریزی کنه ،با یه قرار نصفه و نیمه بلاتکلیف میشی

مرسی از راهنماییتون نه من که برام مهم نیست زیاد ولی خب آدم کلی کار داره ،میخواد برنامه ریزی کنه ،ب ...

ارتباطات جدید 

مشکلات جدید و مسائل جدید هم با خودش میاره 

سعی کنین از همین الان با این مسائل نا مانوس کنار بیاید،بهشون عادت کنبن 

چون با پیشرفت این امر دامنه ان هم فراگیرتر خواهد شد  

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
ارتباطات جدید  مشکلات جدید و مسائل جدید هم با خودش میاره  سعی کنین از همین الان با این م ...

چه خوب گفتین

قطعا همینطوره 

ممنونم 

به نظرتون اگر تماس گرفتن بعد از این تاخیر چه عکس العملی نشون بدیم ؟

بالاخره یا برای ادامه و یا برای جواب منفی تماس میگیرن

گزینه دوم 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻