2752
2734
عنوان

شما بودین چه فکری میکردین؟؟

566 بازدید | 39 پست

به نظرتون اگه خانواده پسر دو روز بعد از جلسه دوم خواستگاری زنگ بزنن برای قرار آشنایی بعدی ولی بگن زمان و مکانش رو بعدا باهاتون هماهنگ میکنیم و برای هماهنگ کردن زمان و مکان ، بیش از یک هفته گذشته باشه و هنوز زنگ نزدن دلیلش چی می‌تونه باشه ؟

۱-زیاد برای دختر و خانواده ش ارزش قائل نیستن و دو دل هستن

۲-پشیمون شدن و جوابشون منفیه روشون نمیشه مجدد زنگ بزنن 

۳-اگه پشیمون بودن یا ارزش قائل نبودن دو روز بعد زنگ نمیزدن پس احتمالا فرصتش پیش نیومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گزینه ۲

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731

خیلی بیتربیت وبیشعورن

چقدرزشته دختروخانواده اش رودربلاتکلیفی قرارمیدن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

کماکان به گذشت زمان نیاز هست 

صبور باشین و غرورتون رو حفظ کنین 

مراقب باشین قبل از اطمینان هم ایجاد دلبستگی نشه یه وقتی 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
١و ٢ من دوتا از خواستگارام همچين كاري كردن بعد كه زنگ زدن گفتيم جوابمون منفيه يه جور توهينه

بعد از جلسه چندم اینکار رو کردن ؟

مثل اینا اول زنگ زدن و قول دادن ولی هماهنگی نهایی رو نکردن؟

خیلی بیتربیت وبیشعورن چقدرزشته دختروخانواده اش رودربلاتکلیفی قرارمیدن

بلا تکلیف که نیستن اونا زندگیشونو میکنن اینا هم همینطور 

اگر مدت خیلی زیاد بشه اره 

ولی یک هفته تا یکماه نمیشه زمان گفت ولی درکل شاید تو زندگیشون مشکلی چیزی پیش اومده 

لطفا لایک نکنید ممنونم .