2733
2734

سلام خانم ها.قبلش لازمه بگم من دو تا دختر سه ساله و هشت ماهه دارم.ممکنه نتونم به تک تکتون جواب بدم ولی نظرات رو میخونم و از راهنماییهاتون استفاده میکنم.💕🙏

ما طبقه ی بالای منزل پدرشوهریم.اونها خیلی دخترام رو دوست دارن ولی خب خیلی هم حوصله ی بچه و شیطنت هاشون رو ندارن.منم وقتی خودم با بچه ها تنهام نمیزارم دختر بزرگم  پایین بره یا خیلی کم و سریع تا بشنوم میگن نکن و فلان سریع دخترم رو صدا میزنم بیا یه بازی خوب یا ..... و میارمش بالان.امروز با باباش رفته بود پایین منم مشغول خوابوندن نوزادم بودم که یکدفعه صدای گریه ی دخترم و داد و بیداد همسرم بلند شد.دویدم پایین دیدم همسرم میگه بیا بریم بالا و اینا رو ولشون کن و برن گم شن و با این اخلاقاتون و ووووووووو.دخترم رو آورد بالا اونم جیغ که میخوام برم پیش مامانجون.منم گفتم به همسرم تو بمون خودم میبرمش.و در همین حین همسرم مشغول داد اومد توی پله ها و دوباره با مامانشون داد و بیداد.منم دخترم رو بردم توی یکی از اتاق های پایین و در رو بستم و مشغول شعر خوندم با صدای بلند شدم و با دخترم بازی کردم.تا صدای همسرم قطع شد و رفت بالا.مامانشون اومدن تو اتاق که ببین اینم جواب مزد دستمون و فلان.منم گفتم من دخترم رو آوردم اینجا که متوجه دعوا نشه و تو روحیش اثر نزاره.(دخترم فوق العاده روی دعوا و داد و گریه و کلا همه چی حساسه و بعد از تولد خواهرش با وجود بلبل زبونی و شیرین زبونیش دچار لکنت شد و الحمدلله بعد از سه ماه با توصیه های روانشناس و توجه و بازی برطرف شد.والان اگه گاهی یه دعوا یا صدای بلند از من و باباش ببینه دوباره کمی تو صحبت هاش پیدا میشه.)منم گفتم من اینو آوردم اینجا که چیزی متوجه نشه ولی مادرشوهرم همچنان با صدای بلند میگفتن این پسر تو روی من حرف زشت زد و اینو گفت و .. .منم هم دلم میخواست دل مامانشون رو بدست بیارم هم نگران دخترم بودم.که یکدفعه مامانشون گفتن این دو تا که دخترن ولی انشالله از هر دست میذه پس بگیره انشالله بچه هاش همینطور که الان دل من سوخت دلش رو بسوزونند و ...... .منم گفتم ااااااا نفرین نکنین چطور دلتون میاد این طفل معصوم ها رو نفرین کنین اینا چه گناهی کردن. چند بار هم هی وسوسه شدم بگم بخاطر تربیت غلط خودتون دخترای من رو نفرین نکنین ولی دلم نیومد.ولی اینم بگم خود مادر همسرم هم به راحتی سر مامان خوذشون داد میزنن و این در حالیست که من تاحالا ازمامان خودم یه تو نشنیدم که به مادربزرگم بگن و من و بقیه خواهر برادرام هم همینطور نسبت به پدر مادرمون.ببخشید طولانی شد.😩😫

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.

وایییییییی😔

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالا هر دعایی مستجاب نمیشه 

به قول خودت حاصل تربیت خانوادگی هست بعضی چیزا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2731

عزیزم‌نفرین شرایط داره. هرتفرینی ک نمیگیره. باید ب حق باشه تازه خصوصا نفرین مادر نمیگیره. چون مادر هیجانیه و زود پشیمون میشه. ولی نفرین پدر میگیره. 

تو همین فرمون برو جلو خوبه دخالت نکردی.‌افرین ب روحیه ت.‌نگرانم نباش

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

منم باردارم مادرشوهرم بخاطر دخترش دیشب بهم گفت الهی دلتو سرطان بگیره ...تازه نمیزاره سزارین کنم میترسه پول شوهرم بره...لباس میخرم سختشه...امروز الکی گفتم گوشت نداریم تو خونه دیدم ذوق میکنه ..من ک ازش بدم اومده

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2738

ببين عزيزم مع ك تو ريز ماجرا نيستيم ك دقيقا همسرت مرتكب چ خطايي شده ولي خوب كار خوبي نكرده دل مادرشو شكسته ب هر دليلي انقد جدي بوده ك كار ب اينجا رسيده.

اون خانم هم ك ماشالله تند و عصبيه😐😐ب نظرمي حرفي اشتباه كرده و زده.شماريكن سر و سنگين باش باهاش و اگر پرسيد بگو خيليييي كارش زشت بود ك با شما بد حرف زد ولي مامان ب خاطر فلان حرب من دلم خيلي شكسته!دوستانه حلش كن بره❤️

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

باشوهرت صحبت کن دلش روبدست بیاره  .....مادرا هیچوقت از ته دل بچه هاشون نفرین نمیکنن.... ما خودمدن مادریم درسته؟

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
دخترای شمارو نفرین نکرده پسر خودشو نفرین گرده که سرش بیاد

دقیقا همینه که گفتی.

البته کار بدی کرده. ولی در اصل کاری به دخترانداشته که !!!!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

شوهر شما کاربدی کرده مادره دلش میشکنه شما باید یادش بدی درست رفتار کنه منم شرایط شمارو دارم عمم مادرشوهرمم طبقه پایینه شوهرم خیلی بداخلاقه میره پایین با مادرش بحث می کنه اونم میاد سراغ من کلا شدم وکیل دعاوی این دوتا حالا اون به من میگه توشوهرتو پررو کردی خلاصه مدام روش کار می‌ کنم شما هم بهش یادبدین بااینکه دلیلش تربیت غلط خودشونه

منم باردارم مادرشوهرم بخاطر دخترش دیشب بهم گفت الهی دلتو سرطان بگیره ...تازه نمیزاره سزارین کنم میتر ...

وا این چه ظالمیه، به خدا واگذارش کن نفرین فقط به خود آدم برمیگرده مطمئن باش مادر شوهرت اینو تو زندگیش میبینه

نمیگم کار درستی کردن نفرین کردن،ولی اون مادر هم گناه داره که سرش داد زده،اونهم طوری که عروسش شنیده. من همچین موردی رو دیروز دیدم که پسر بیشعور داد میزد سر مادرش و بهش فحش داد.خیلی ناراحت شد اون مادر ووووو

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
دخترای شمارو نفرین نکرده پسر خودشو نفرین گرده که سرش بیاد

عزیزم خب اگه دخترای من مثل باباشون بشن دودش تو چشم خودشون هم میره.چرا یه مادر نباید بگه انشالله پسر خوب شه به راه راست هدایت بشه چرا نفرین؟!اونوقت این چرخه ی باطل مدام تکرار میشه.

من به این جمله ی حضرت علی علیه السلام ایمان دارم.رزق دو نوع است:یکی انکه تو در پی آنی و او از تو گریزان و دیگری رزقی که در پی توست.البته این به معنای عدم تلاش نیست.تلاش از تو بقیش با خداست.تو آرامش داشته باش و توکلت به خدا باشه. سربزنگاه دست خدارو خواهی دید.
2706