2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استفاده از یخ برای جوانسازی پوست!

جوانسازی پوست ,چروک پوست ,درخشش طبیعی پوست
استفاده از یخ بر روی صورت مزایای زیادی دارد. تکه‌های یخ برای موارد مختلف در زیبایی طبیعی صورت کاربرد دارد، اولین کاربرد آن افزایش گردش خون است؛ گذاشتن یخ بر روی صورت باعث افزایش جریان خون می‌شود و به جلوگیری از بروز علائم پیری و چروک پوست کمک می کند.

ماساژ چند قطعه یخ بر روی صورت، به مدت حداقل دوبار در هفته باعث درخشش طبیعی پوست می شود.

مزیت دیگر آن، کمک به از بین رفتن آکنه می باشد. ماساژ یخ بر روی قسمت‌هایی از صورت که دچار آکنه هستند، باعث کاهش آن‌ها می‌شود. اگر به طور مداوم، روزانه یک تا دو دقیقه یخ‌ها را بر روی جوش‌ها بمالید، شاهد تاثیر بی نظیر آن در رفع آکنه‌ها خواهید بود.

البته هنگام استفاده از یخ اگر پوستتان دچار بی حسی شد، می توانید چند لحظه صبر کرده و سپس به استفاده از یخ ادامه دهید. با این روش می‌توانید در عرض ۲ روز از شر آکنه‌های صورت خلاص شوید.

فایده سوم آن از بین بردن آفتاب سوختگی است. زمانی که دچار آفتاب سوختگی شدید، دو یا سه تکه یخ را درپارچه‌ای پنبه‌ای گذاشته و آن را بر روی نواحی آسیب دیده به مدت حدود سه دقیقه بمالید. در نتیجه این عمل بر روی پوست شما خارشی ایجاد می‌شود که نشانی از بهبود آفتاب سوختگی خواهد بود.

استفاده از یخ آرایش را برای مدت طولانی تری حفظ می‌کند. مالیدن تکه‌های یخ به پوست صورت، قبل از انجام آرایش، آن را برای مدت طولانی‌تری ماندگار خواهد کرد.

همچنین به کمک یخ می‌توان پف چشم را از بین برد. وقتی تکه‌های یخ را در یک پارچه پنبه‌ای بیاندازید و آن را زیر چشمانتان بکشید، باعث برطرف شدن پف زیر چشمتان خواهد شد و ورم زیر چشم را از بین خواهد برد. یخ، در از بین بردن سندرم خشکی چشم نیز کاربرد دارد.

از دیگر کاربردهای یخ، استفاده از آن به عنوان ماسک منجمد می باشد. اگر کمی آب خیار و آب گل سرخ را با هم مخلوط کنید و در قالب یخ بریزید تا منجمد شده و شبیه یخ شود، می‌توانید از آن به عنوان ماسک جامدی بر روی صورت خود استفاده کنید. این ماسک به کاهش چین و چروک صورتتان کمک می‌کند و به طور طبیعی منجر به روشن‌تر شدن پوست می‌شود.

حتی پف های زیر چشم را می توانید با قرار دادن یخ از بین ببرید و خود را از حالت خواب آلوده در آورید. از این گذشته می توانید آب میوه های تازه مثل پرتقال، سیب، انار و یا سایر میوه هایی که عصاره ای مفید برای پوست دارند، در جایخی قرار داده تا بصورت قطعات مکعبی یخ درآیند و با گذاشتن آنها بر روی صورتتان به زیبایی دو چندان برسید. می توانید تکه های میوه را در قالب یخ قرار دهید و قالب را پر از آب کنید تا یخ بزند و یخ حاوی تکه های میوه را بر پوستتان بگذارید تا خواص میوه به پوستتان برسد.

اما به این نکته هم توجه داشته باشید که قرار دادن مستقیم یخ روی پوست باعث پارگی مویرگ های زیر پوست می شود. پس توصیه می کنیم که قطعات یخ را در داخل پارچه ای لطیف و مناسب بپیچید و سپس آن را بر روی پوستتان بگذارید.
سلام دوستان ..هر چی سعی میکنم عکس بزارم نمیشه متاسفانه ولی ادرسشون رو میزارم امیدوارم که بتونین انجام بدین و لذتش رو ببرین چند مدل شنیون راحت در منزل 06754550281149161907.jpeg
‏کاش انقدر حالم خوب بود که دلم واسه آدمی که توی گذشته بودم تنگ نمیشد...😔
2731
2738
با اجازه مامی رها 10 اشتباه آرایشی که خانم ها انجام می دهند تفاوت رنگ پوست گردن نسبت به صورت به دلیل استفاده ی بیش از حد کرم های گریم سفید کننده است و در نهایت به راحتی قابل پاک شدن و از بین رفتن است و این از جذابیت هر دختر خانمی کم خواهد کرد. خط چشم بیش از اندازه لارنس 22 ساله می گوید : آرایش بیش از حد چشم باعث می شود که تغییرات بدی در قیافه ی اصلی و صورت هر خانمی به وجود آید. به خصوص استفاده از سایه و خط چشم ، برای یک دخترخانم با سن کم اصلا پیشنهاد نمی شود. کرم بیش از حد بر روی صورت الکس 31 ساله می گوید : من اصلا دوست ندارم وقتی به صورت دختر خانمی نگاه می کنم وهنگامی که رنگ پوست صورت او را با پوست گردنش مقایسه می کنم تفاوت زیادی می بینم و این به دلیل استفاده ی بیش از حد کرم های گریم سفید کننده است و در نهایت به راحتی قابل پاک شدن و از بین رفتن است و این از جذابیت هر دختر خانمی کم خواهد کرد. دندان های بیش از حد سفید برایان 42 ساله می گوید : داشتن دندان های بیش از حد سفید مصنوعی و غیر طبیعی به نظر می رسد. در واقع، من فکر می کنم این باعث می شود چهره هر خانم نگاه خشنی پیدا کند. زدن رژ لب براق جف 23 ساله می گوید : من از طرفداران رژلب براق و چسبناک نمی باشم. این رژ لب ها به گونه است که انگار تمام لب های تان آغشته به عسل است. مدل مو برایان 42 ساله می گوید : من در کل می خواهم این را بگویم که از داشتن مدل موهایی که باعث می شود سر شما مخروطی شکل به نظر برسد اجتناب کنید. این کار یکی از بدترین اشتباهات آرایشی است. عطرهای بیش از حد معطر پیتر 22 ساله می گوید : زمانی که دختر خانم ها از عطرهایی استفاده می کند که بوی آن بیش از اندازه قوی است من نمی توانم نفس بکشم. بوی عطر تمام محیط دور تا دور و اطراف آدم را پر می کند و حتی از خوردن یک لیوان آب هم نمی توان لذت برد. ناخن های بیش از حد بلند لارنس 22 ساله می گوید : من واقعا ناخن ها ی بیش از اندازه بلند را دوست ندارم و احساس می کنم غیر طبیعی و مانند چنگال های گربه است و این برای لحظاتی که هر خانمی عصبانی می شود ممکن است بد و خطرناک باشد. توهمات زیبایی برایس 23 ساله می گوید : من به خوبی می دانم که این بسیار غیر طبیعی است که بسیاری از خانم ها هنگام بیرون رفتن روی صورت خود آرایش ها و نقاشی های بسیار شدیدی انجام می دهند و طرح هایی می کشند، چرا که این بسیار راحت می تواند با کمی باران از بین برود و هیچ مردی این را دوست ندارد. برنزه کردن ادیسون 19 ساله می گوید : من با کار آن دسته دختر خانم هایی که پوست خود را بیش از حد برنزه می کنند موافق نیستم و به خصوص آنکه در وهله اول ، داشتن پوست سالم و طبیعی به مراتب جذاب تر و بهتر می باشد. قاتل اعتماد به نفس میشائیل 42 ساله می گوید : من با خانمی قرار ملاقات داشتم که واقعا برای بهداشت شخصی خود هر روز یا دو روز یکبار استرس داشت ، و اصرار داشت که این در علاقه من به او تاثیر گذار خواهد بود. اما اگر شما اینگونه فکر می کنید پیشنهاد می شود که در اخلاق و رفتار و رفع وسواسی خود دقت بیشتری کنید
در اینجا با یک مدل جدید، ساده و جذاب آشنا می شوید. ما امروز به شما یک مدل آسان و بسیار جذاب را معرفی می‌کنیم تا از داشتن چشمانی زیبا و بی‌نظیر، آن هم ظرف مدتی کوتاه، لذت ببرید. ۱. یک لایه سایه چشم صدفی روی پلک بالایی بمالید. 37846093082677565130.jpg ۲. خطی ضخیمی از سایه چشم قهوه‌ای روشن، به عنوان چارچوبی برای سایه‌ی صدفی روی پلک بمالید. 13747950820136463392.jpg ۳. خطی از سایه چشم روغنی به رنگ مشکی، روی پلک بالایی بکشید به طوری که هرچه به گوشی خارجی چشم نزدیکتر می شوید، ضخامتش بیشتر شود. می توانید به جای آن از خط چشم مایع استفاده کنید. 21618609312909292048.jpg ۴. خطی با ضخامت متوسط، از سایه سبز براق، روی پلک پایینی بزنید. 29251122920731775455.jpg ۵. حالا دو لایه ریمل روی مژه های بالا و پایین بزنید. همچنین می توانید برای رسیدن به حجم و پرپشتی بیشتر، از مژه مصنوعی نیز کمک بگیرید. 45578425053197149177.jpg بعد از به پایان رساندن این مراحل ساده، ‌های شما بسیار جذاب خواهد شد؛ سبک آرایشی مناسب صبحگاه و مناسبات خانوادگی. ==============================================
چشمان، نیاز به آرایشی متفاوت از چشمان دیگر دارد، چرا که دارای زاویه‌ی خارجی متمایزی نسبت به سایر است. انجام آرایش بر روی چشمان درشت یا کوچک تفاوتی ندارد چرا که هر دو دارای یک نوع نگاه زیبا و سحرانگیز اند. ۱. با استفاده از مداد مشکی، خطی از وسط پلک بالایی تا انتهای گوشه‌ی خارجی چشم 26576377008189836613.jpg ۲. زاویه‌ی خارجی چشم را سایه‌ی مشکی براق بزنید و با خطی که کشیده‌اید، خوب ترکیب کنید. 01838197023711250893.jpg ۳. یک لایه از سایه‌ی صورتی رنگ براق، از ابتدای گوشه‌ی داخلی چشم تا مرز سایه‌ی سیاهی که زده بودید بمالید، و تا گوشه‌ی خارجی چشم ادامه دهید. دقت کنید که دو رنگ با هم ترکیب نشوند. 43587103141693823858.jpg ۴. توسط قلم‌موی باریکی، خطی از سایه چشم مشکی بر روی پلک پایینی بزنید و تا گوشه‌ی خارجی، به موازات سایه‌ی پلک بالایی ادامه دهید. 77058041297449993402.jpg ۵. کمی سایه‌ی صدفی براق، روی گوشه‌ی درونی چشم بمالید. 19604676364595855001.jpg ۶. با مداد سفید، خطی داخل چشم بکشید و تا انتهای سایه‌ی مشکی آن را ادامه دهید. 33412268978268937001.jpg ۷. دو لایه ریمل روی مژه های بالا و پایین بزنید. 69642896854617762078.jpg موفق باشید
آموزش بافت مو: مدل تیغ ماهی مدل تیغ ماهی برای خانم هایی که می خواهند موهایشان را خیلی زود درست کنند و با آن راحت باشند مناسب است. می توانید این مدل مو را به صورت مرتب و براق یا به صورت نامرتب و شل و حتی خیس درست کنید. در هر صورت درست کردن آن بسیار آسان است و اگر تکنیک آن را یاد بگیرید می توانید برای موهای بلند و کوتاه و به صورت باز یا شینیون آن را بکار بگیرید. 1. برای شروع کمی ژل مو استفاده کنید تا بافت خیس درست کنید، یا برای مدلی شیک تر می توانید با موهای موج دار یا حالت دار کار را شروع کنید. 2. موها را به دو بخش مساوی تقسیم کنید. 01558797421158599373.jpg 3. سمت راست موها را با دست راست نگه دارید و با دست چپ بخش کمی از موها را از بیرون بخش سمت چپی بردارید و به داخل بخش سمت راست ببرید. 37886558543508847558.jpg 4. برای سمت دیگر هم همین کار را تکرار کنید. بخش چپ موها را با دست چپ نگه دارید و با دست راست خود بخش کمی از موها را از بیرون بخش سمت راستی بردارید و به داخل بخش سمت چپ ببرید. 98614749934052930904.jpg 5. با برداشتن بخش های کمی از موها این کار را تکرار کنید و آنها را ضربدری ببافید تا به نوک موها برسید. 80630013042852135678.jpg 6. با کش انتهای آنها را محکم کنید و با اسپری تافت آنها را مرتب کنید تا موهایتان براق و مرتب به نظر برسند. 52577949731497329833.jpg نکته: برای آنکه این مدل بچگانه به نظر نرسد، تا انتهای موها را ببافید. 85599746446841251091.jpg موفق باشید