2733
2734
عنوان

خانمهای باردار میشه یه لحظه بیایین

227 بازدید | 32 پست

هماتوم و مشکل انعقادی 🫤🫤🫤

من هم هماتوم دارم هم مشکل انعقادی باید انوکسا و اسپرین مصرف کنم دکتر قطع کرده خیلی نگرانم به نظرتون خطرناکه؟؟؟کسی تجربه ای داره؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من تجربه ندارم 

اما دوستم مشکل انعقادی داشت بارداریشم شکر خدا موفق بود

یکی از دوستامم هماتوم داشت اونم بارداریش موفق بود

دوتاشون پارسال دختراشون به دنیا اوردن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731
اخه میگن اونایی که قطع کردن جنینشون ایست قلبی میکنه  میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره

مگه دکترت قطع نکرده؟ خب حتما اون بلده دیگه

اگر خدای نکرده این حرف صحت داشته باشه دکترت همچین کاری نمیکنه.

من تجربه ی این مورد رو ندارم ولی ان شاءالله چیزی نمیشه.

امیدوارم دوستان باتجربه بیان کمک و از تجربه هاشون بگن‌.

خدایا فقط از تو یاری میطلبم.پناهم باش  
عزیزم من تجربه ندارم  اما دوستم مشکل انعقادی داشت بارداریشم شکر خدا موفق بود یکی از دوستامم ه ...

عزیزم اونی که مشکل انعقادی داشت مدام دارو مصرف میکردم دکتر من گفته یه هفته تا ده روز باید قطع کنی خیلی نگرانم؟

میدونی که اپنی هماتوم داشت چی کار کرد خوب شد؟

مگه دکترت قطع نکرده؟ خب حتما اون بلده دیگه اگر خدای نکرده این حرف صحت داشته باشه دکترت همچین کاری ن ...

به دکترم گفتم گفت هم زدنش خطرناکه هم نزدن گفت بزنی شاید خون ریزیت زیاد بشه نزنی هم امکان ایست قلبی داره😭😭😭😭 

ممنونم عزیزم که وقت گذاشتی ❤️🌸

عزیزم اونی که مشکل انعقادی داشت مدام دارو مصرف میکردم دکتر من گفته یه هفته تا ده روز باید قطع کنی خی ...

خوب نشد تا آخر بارداری خونریزی و لکه داشت اخرای بارداریش هم یکی دو روز بستری شد ولی بازم آخرش بچه اش سالم به دنیا اومد..

اون دوستم نمیدونم تا آخر مصرف کرد یا نه اما حدودا بعد از زایمان بچه اش بستری بود بیمارستان. 

توکل برخدا 

بارداری و مادر بودن همش استرسه

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
به دکترم گفتم گفت هم زدنش خطرناکه هم نزدن گفت بزنی شاید خون ریزیت زیاد بشه نزنی هم امکان ایست قلبی د ...

عزیزم اگر در توانت هست به متخصص پریناتولوژی مراجعه کن خیال خودت راحت باشه اینجوری وجدانت راحت تره که کم کاری نکردی.... اول و آخرم فقطططط به خدا بسپار❤

عزیزم اگر در توانت هست به متخصص پریناتولوژی مراجعه کن خیال خودت راحت باشه اینجوری وجدانت راحت تره که ...

عزیزم دکتر پریناتولوژی خوب تو کرج میشناسی؟؟ چه دکتری عست با زنان فرق میکنه؟

ان شالله که برای همه ی باردارا به خیر بگذره  شما هم بارداری؟

اره

من جفتم سر راهیه دکتر گفت تا جفتت نره بالا همش احتمال خونریزی و لکه دا

عزیزم دکتر پریناتولوژی خوب تو کرج میشناسی؟؟ چه دکتری عست با زنان فرق میکنه؟

شرمنده متاسفانه نمیشناسم زنانه که تخصص اصلیش بارداری های پرخطره یکم تو نت بگردی پیدا میکنی