2737
2734
عنوان

لکه بینی در هفته 7

545 بازدید | 5 پست
سلام
دوستان من تو هفته 7 لکه بینی پیدا کردم و با 1 آمپول و شیاف برطرف نشد و تا 1 هفته ادامه داشت
تا دکترم را عوض کردم و پیش یه دکتر معروف رفتم اونم برام آمپول نوشت و گفت تا قطع نشدن خونریزی هر روز و بعد از آن تا آخر ماه 3 یک روز در میون استفاده کنم
کسی همچین تجربه ای داشته؟
این همه آمپول ضرر نداره؟
من لکه بینی داشتم تو هفته هشتم برای سونو نوشت انجام دادم گفت که مشکلی برای رحم و جنین وجود نداره و فقط فشاری که بخاطر بزرگ شدن رحم به قسمت پایین شکم وارد میشه باعث لکه بینی هست تقریبا تا یک هفته لکه خیلی کم میدیدم و در نهایت قطع شد و الان که تقریبا 5 ماه باردار هستم مشکلی دیگه برام پیش نیومد این مسئله طبیعی هست و به نظر من حتی نباید از آمپول استفاده میکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
salam asaljan harchi doktoret gofte gosh kon khanomi perezhestoron dae negaran nabash man ham mesle shoma mizadam jojam hichish nashod khanomi esterahat kon harkas badanesh yejorie nabayad sarekhod kari koni man yeki az dostanam khonrizi dasht hey gft khob mishe tavakol bar khoda va .....alan pashimo neshaste bayedonya ghose moteasefane bachasho az dast dad azizam esterahat kon rah naro va be harfe doktoret gosh bede