2733
2734
عنوان

لکه بینی دربارداری کمکککک

239 بازدید | 33 پست

هشت هفته وسه روز هستم ولکه بینی قهوه ای دارم هفته ی پیش خونریزی کردم با شیاف واستراحت قطع شد ولی بعد از اون گاهی لک قهوه ای میبینم خیلی نگرانم کسی بوده تو بارداریش اینطوری بوده باشه ومشکلی نباشه وخوب بشه؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت ...امام رضا (ع)حاجتم را داد ومن هم باردار شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره من هفته 5 شروع کردم به لکه بینی قهوه ای شدید دکتر بهم شیاف داذ که هفته هفتم رفتم خداروسکر بچه م ...

الان لکه بینیت قطع شده

ب دکترت زنگ بزن ولی من شنیدم لک قهوه ای خطرنتک نیست قرمز خطرناکه ولی بازم باید با دکترت هماهنگ کنی

زنگ زدم گفت اگه فکر میکنی شیافا برات کمه بیا دارو قویتر بنویسم حالا امروز یکشنبه دکترم نیست فردا باید برم

بله منم از هفته ی ۷ تا تقریبا ۱۱ درگیر همین لکه بینی لعنتی بودم کلا استراحت کامل بودم آمپول پروژستور ...

پس مشکلی نبود براتون خداروشکر

دعا کن منم رفع بشه

عزیزم من ۳روز پیش لک داشتم روزی ۲تاشیاف سیکلوژست استفاده کردم و هر۱۲ساعت قرص دوفاستون خوردم  ا ...

از ترسم همه اش دارم استراحت میکنم ولی همه اش هسترس دارم ونگرانم ودلشوره شدید دارم برام دعا کنید

2706