2733
2734
عنوان

ویژگی بد همسرتون چیه؟!💙😗

| مشاهده متن کامل بحث + 2004 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایی ذات مهمه ، به جدایی فکر نکن

اره ادم خوبیه ولی خیلی احساس کمبود محبت  دارم اصلا یجورایم همش بغض میکنم ،من خودمم زیاد بگی پر حرفم نه ولی در حد متوسطم ینی دوس دارم باهاش حرف بزنم ولی وقتی جواب خاصی نمیده یا هیچ حرفی نمیزنه بهم برمیخوره مخصوصا که تو شهر غریبم و کسیم ندارم اینجا

خانوما من نمیتونم همه رو ریپ بزنم 

ولی عشقتون ابدی 

سعی کنید خوبیای همسرتونو بیشتر اولویت قرار بدید🤩🤩🤩

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731

ویژگی خوب آنچنانی هم نداره حالا خوردنی شاید یه چیزی دلمون بخواد بخره .یکمی هم تو بچه داری کمک میکنه

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار  

خوبش اینه که سرکوفت نمیزنه. در همه حال پشتیبانی میکنه. همیشه برای رو به جلو بودن مشوق و حمایتگره 

ولی بدیش اینه که بی‌نظمه. رو زمان حساس نیست. کلا چهارچوب‌ نداره مثل من و منعطفه که واسه منی که تو چهارچوبم گاهی آزاردهنده است. خوش خوراکم نیست

خانم آقای دکتر
اره ادم خوبیه ولی خیلی احساس کمبود محبت  دارم اصلا یجورایم همش بغض میکنم ،من خودمم زیاد بگی پر ...

تو باید خودتو بزنی به بی‌خیالی و به خاطر خلق و خوی خودتم ک هست سبک زندگیتو تغییر بدی ، فک نکنم شوهرت بتونه کاری برات بکنه ، بنظرم برای بغض کردنات دکتر برو ، چند تا داروی ضد افسردگی نجاتت میده ، برای چند وقت مصرف کن عالی و پر انرژی میشی و این انرژی به همسرت هم انتقال پیدا می‌کنه ، من دارو مصرف کردم یه سری ازین رو به اون رو شدم قطعش کردم هیییچ مشکلی برام پیش نیومد ، مخصوصا شما ک تنهایی باید بیشتر به فکر خودت باشی 

ممنون میشم بیاین تاپیک اخرم 

خداروشکر نمردیمو یه تاپیک خوب درمورد همسراتون خوندیم .چیه همش تاپیک خیانت میذارین والا انشالله شوهرای همتون خوب باشن اونایی هم ک بدن خدایا خودت به راه راست هدایت بفرمااااااااا آلهی آمین

دلا خوو کن به تنهایی🍁🍃که از تن ها بلا خیزد🍁🍃

ویژگی های بدش : 1..زود عصبی میشه و تو عصبانیت هم دیوونه میشه و داد و بیداد و مشت تو دیوار و شکستن ظرف و هرچی دم دستش باشه.... ۲.. انقدر خیرش بیش از اندازه به همه میرسه و دستگیر همه‌س که همه بهش زنگ میزنن و تو ۲۴ ساعت همش گوشیش زنگ میخوره.... 

ویژگی های خوبش: به شدت مهربون... دست و دلباز... اجتماعی و زود جوش ... با وجود اینکه کلِ حقوقش میره واسه قسط و فقط پول اضافه کاری و اینا واسه خرج زندگی داریم به شدت دست و دلبازه و ۹۰ درصد مواقع هرچی بخوام میخره برام... به شدت عاشقمه و از هر طریقی میخواد ابرازش کنه...

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....

کارش زیاده کم حرف میزنیم با هم ولی همو دوست داریم 

اینکه زود عصبی میشعععع

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
2706