2733
2734
عنوان

نظرتون درمورد صیغه چیه؟

289 بازدید | 35 پست

من کلا مخالفم حتی برای اشنایی تحت نظارت خانواده

اصلا نمیدونم چرا شاید به خاطر جو حاکم بر جامعه باشه که دیدم اصلا به این قضیه خوشایند نیست

تو کل فامیلمون هم رسم هستش موقع خواستگاری اگر حرف از صیغه زده شه پدربزرگ و بزرگترا خیلی مخالفت میکنن 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فرهنگ اسلامی ما صیغه رو حلال میدونه چی بگم 

خودم خوشم نمیاد 

از امروز میخوام دختر موفق و جذاب و پرشور و فعالی باشم میخوام آزاد باشم فقط به چیزای خوب و مثبت فکر کنم شاد و شنگول قوی باهوش خوشبخت پر از حس آرامش 
2731

مگه کسی هم هست که موافق باشه؟ 

اگه برای آشناییه که معمولا کسایی که صیغه میکنن بعدش به خاطر حفظ آبرو با وجود دیدن کلی ویژگی های منفی از طرفشون مجبورن با هم ازدواج کنن 

چه جوانانی! اسماعیل میبینی؟ چه جوانانی! بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...🖤
برای دوره اشنایی بعد از چن جلسه خواستگاری تا عقد بد نیست ولی همینحوری بدم میاد منم  اصلا از ا ...

من بدم میاد چون بعضی دخترا ممکنه گول بخورن تو دوران صیغه بند رو اب بدن و اینطوری کلا به ضررشونه

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
فرهنگ اسلامی ما صیغه رو حلال میدونه چی بگم  خودم خوشم نمیاد

عرف هم مهمه

مگه کسی هم هست که موافق باشه؟  اگه برای آشناییه که معمولا کسایی که صیغه میکنن بعدش به خاطر حفظ ...

کلا از هر طرف میبینم چیز خوشایندی نیست

من بدم میاد چون بعضی دخترا ممکنه گول بخورن تو دوران صیغه بند رو اب بدن و اینطوری کلا به ضررشونه

خب اگه انقد ساده باشه همینحوری بدون صیغه هم کارو یسره میکنه 😂

اقایون درخواست دوستی ندن😐🔪🩸
خوب کاری میکنن اینجوری لااقل پسر صبر و خویشتن داری رو یاد میگیره 

معمولا برعکس قضیه اتقاق میوفته

2706