2737
2734

سلام به همگی.ظهرتون بخیر.

خانوما اول از همه معجزه ی این دو روز رو میخوام براتون تعریف کنم.

همسر من از آذر ماه سال قبل شغلش رو تغییر داد.ما با دوتا پسر کوچیکمون با تغییر شغل همسرم خیلی اوضاعمون به هم ریخت.

بعد عید هم که دیگه هیچ...

فقط اینو بگم که ماه رمضون مادرشوهرم زنگ زد داریم میایم افطاری.به خاطر وضع مالی بدمون طلامو فروختیم و وسایل افطاری گرفتیم.

ولی به خاطر آبرو هیچ کدوم از خانواده هامون از وضعیت مالی و بیکاری همسرم خبر نداشتن.

خلاصه که خیلی سختی کشیدیم و ....

تا اینکه دو روز قبل تو یه تاپیک یه بنده خدایی نوشته بود بیاید ختم یا جوادالائمه ادرکنی بگیریم😢الانم که دارم تعریف میکنم باز اشکم داره میریزه

من پنج تسبیح از این ذکر رو برداشتم.نمیدونم به چه زبونی ازشون تشکر کنم.تو این دو روز زندگی ما از اینور به اونور شده.اصلا به طرز باورنکردنی یعنی خودمونم توش موندیم.یه شرکتی زنگ زد به همسرم و درخواست محصولمون رو کردن اونم به طور باورنکردنی یعنی ما که محصولمونو بشکه ای میفروختیم الان شرکت ازمون یک تن خواسته به خدا هنوزم تو شوکیم همون عصر پریروز چند میلیون پول ریختن به حسابمون 

از یه طرفم یه شرکت دیگه امروز زنگ زده که با همسرم قرارداد ببندن 

از طرف دیگه دوست همسرم بهش گفته بلیط مشهد گرفتم واسه عید غدیر بریم باهم😢😢😢

به خدا هنوز هیچی باورم نمیشه.فقط میتونم بگم خدایا شکرت 😭😭

خیلی اتفاقا تو این دوروز افتاده که اگه بخوام تعریف کنم خیلی طول میکشه و شاید شماهم حوصله ی خوندنشو نداشته باشین.

فقط خواستم اینجا بگم اگه کسی مثل ما گرفتاری داره این ذکر رو امتحان کنه به خدا دست خالی نمیمونین تو دعاهاتون منو هم بی نصیب نزارین.

انشاءالله که همگی حاجت رواشیم 🙏🙏🙏

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤

واااااااااااااااای جانا سخن از زبان ما میگویی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
خوب نگفتی چطور بود ذکرش

تا اینکه دو روز قبل تو یه تاپیک یه بنده خدایی نوشته بود بیاید ختم یا جوادالائمه ادرکنی بگیریم😢الانم که دارم تعریف میکنم باز اشکم داره میریزه

من پنج تسبیح از این ذکر رو برداشتم.نمیدونم به چه زبونی ازشون تشکر کنم.تو این دو روز زندگی ما از اینور به اونور شده.اصلا به طرز باورنکردنی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

خدا رو شکر کارتون خوب شده انشالله همیشه پر رونق باشه ولی ذره ایی اعتقاد به ذکر ندارم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706