2752
2734
عنوان

بیاین یه ذکری یادتون بدم که معجزه میکنه😊

| مشاهده متن کامل بحث + 426014 بازدید | 206 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عسل خانم چی بگیم دقیقا؟روزی چنتا؟تا چه زمانی؟

تا اینکه دو روز قبل تو یه تاپیک یه بنده خدایی نوشته بود بیاید ختم یا جوادالائمه ادرکنی بگیریم😢الانم که دارم تعریف میکنم باز اشکم داره میریزه

من پنج تسبیح از این ذکر رو برداشتم.نمیدونم به چه زبونی ازشون تشکر کنم.تو این دو روز زندگی ما از اینور به اونور شده.اصلا به طرز باورنکردنی 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
هیچی فقط از ته دلت بگو یا جوادالائمه ادرکنی. هرچند تا که میتونی  من پنج تسبیح گفتم.قربونشون ب ...

خداروشکر عزیزم خیلی خوشحال شدم انشاالله همه گرفتارا حاجت روا بشن

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

عزیزم یه قسمتش به خاطر ذکره یه قسمتش به خاطر دل پاک خودتو شوهرته 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
ان شاالله،تعداد خاصی ذکر باید گفته شه در روز؟؟؟

نه عزیزم هرچقدر که بتونی.

تو اون تاپیک 140000 ذکر بود که من 500 تاشو برداشته بودم

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
 آخ سختمه این حیییییییف

ما یه مدت درگیر مشکلات مالی بودیم. از وقتی این ذکرو شروع کردم اونقدر برکت وارد زندگیمون شد که بعد از دو ماه همیشه دوماه دیگه رو شروع میکنم.

من 100 تاشو صبح

100 تاشو ظهر

100 تاشو عصر 

و 100 تاشو شب میگم که برام سخت نباشه

هر 100 تا حدود 20 دقیقه وقت میگیره

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
هیچی فقط از ته دلت بگو یا جوادالائمه ادرکنی. هرچند تا که میتونی  من پنج تسبیح گفتم.قربونشون ب ...

میشه شما برا حاجت منم بگیدیه تسبیح..دلت پاک خدا صداتومیشنوه امام جوادم معلومه خیلی دوست داره، بیماریم خوب بشه..نتیجه لگیرم از این روش درمانی..منم براتون صلوات میفرستم

وای خدا خوش به حالت که مشهد طلبیده شدی😢😢😢😢 التماس دعا عزیزم ماهم یه مشکل کوچیک داریم اگه زحمتی ...

چشم خواهر خوبم با این دل شکسته م اگه لایق باشم حتما دعاتون میکنم🙏

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
2706