2733
2739
سلام به همه دوستان

همه ما دوست داریم که خوشبخت باشیم و شاد زندگی کنیم...

دوست داریم دیگران دوستمون داشته باشند و قضاوت خوبی از ما داشته باشند....

زندگی کردن و شاد زیستن یک هنر است ، ما چه اندازه هنرمند هستیم ؟

چرا از قضاوت دیگران می ترسیم ؟

چه زمانی باید ابراز خشم کرد ؟

-------------------------

همه ما مشکلات مختلفی رو اعم از روحی و جسمی در تاپیکها عنوان میکنیم که شاید ریشه اصلی خیلی از اونها ناآگاهی باشه..

شاید اگر آگاهی خودمون رو از خودمون و وجودمون بالا ببریم و به شناخت درستی از خودمون برسیم، بتونیم هم خود و هم به دیگران کمک کنیم تا سالمتر و خوشبختتر زندگی کنند

میتونیم دوره های خودشناسی و هر دوره دیگه ای که به بهتر زندگی کردنمون کمک کنه رو اینجا معرفی کنیم تا کیفیت زندگی همدیگه رو ارتقا بدیم

هرکس هم در این زمینه آگاهی درست و علمی داره میتونه به بقیه کمک کنه..
موضوع جالبی رو انتخاب کردی عزیزم.به نظر من ما آدمها اگه فکر کنیم بدبختیم درست فکر کردیم و اگه فکر کنیم خوشبختیم,باز هم درست فکر کردیم.یعنی هر جور که در مورد خودمون فکر کنیم همون میشه......

از یک رونشناس که خیلی جاها بهم کمک کرده شنیدم که میگفت ما به هر چیزی که فکر میکنیم یه انرزی در مغزمون تولید میشه و ما رو به سمت اون اتفاق میبره پس چه بهتره به چیزهای خوب فکر کنیم.....
شکرت خداجون
یکی از دوستان خودم، بعد از مدتها بهم گفت که داره یکسری دوره ها رو شرکت میکنه در همین زمینه خودشناسی و زندگی بهتر

توی زندگیش تاثیر فوق العاده داشته، رفتارش با دیگران و ارتباطاتش، حتی تونسته خیلی از رفتارهای نامناسب شوهرش رو با رفتارهای درست خودش تصحیح کنه

زندگیش به آرامش رسیده و از همه مهمتر اینکه چقدر روزیشون زیاد شده.. انقدر انرژیش مثبت شده و شاد زندگی میکنه که نگو

البته وقتی به من گفت که میره این دوره ها، و گفتم چرا زودتر نگفتی، گفت باید میگزاشتم این نیاز در تو پیدا بشه که برای رفع همه مشکلات نباید منتظر دیگران باشی و باید از خودت شروع کنی، خودت رو بشناسی تا دنیا رو فتح کنی

و این اتفاقیه که برای همه نمی افته، حتی آشنایی ما با هم هم در این دنیا اتفاق بی دلیلی نیست و دنیا برای این آشنایی برنامه ای داره

این دوستم به صورت ترمی داره میره، الان ترمهای بالاست ... خوش به حالش

من چون شاغل هستم ساعت دوره ها به من نمیخوره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این موضوع برای من اثبات شده

نشد روزی که من به دعوا فکر کنم و بین من و همسرم موردی پیش نیاد

به هرچی که فکر میکنم و یا تصور میکنم اتفاق میفته.... زندگی ما انسان ها در فکر و اندیشه ما به وجود میاد

چه قدر خوب که دوستتون میره دوره و به شما هم پیشنهاد داده.
20 اسفند 91 بار دگر لبخند خدا در تولد نوزادی نمایان و سپهر ، بزرگمرد کوچک ما متولد شد.خبر آمد فندقی در راه است💖خدایا مراقب فندق کوچولوم باش💓 اونو بهت سپردم🙏
2728
سلام مامانهای گل
به نظر من این موضوع اصلا احتیاج به کلاس نداره
شاید رفتن به کلاس یکخورده بتونه آدم را تکون بیشتری بده و انگیزه را بیشتر کنه ولی مهمترین موضوع این است که خود شخص ابتدا به این موضوع پی ببره و خودش خودش را تکون بده تاثیرش خیلی بیشتره
گاهی اوقات که خوب فکر نمیکنم سریع به خودم تلنگور میزنم چیه چرا داری خوشبختی را از خودت دور میکنی
همین دیروز بود داشتم فکر میکردم الان چندماهی که تعویض خونه خیلی داره فکرت را مشغول میکنه بالاخره خونه را عوض میکنی و اون هم مثل همین خونه ای که توش هستی برات عادی می شه ولی دیگه نمیتونی برگردی به این روزها و بچه هات را تو این سن ببینی پس بهترین لحظه و لذت من خوب تماشا کردن بچه هاست تا بعدا نشینم و حسرت این روزها را بخورم
2738
آفرین زرمیتا جون کائنات منتظر علامتهایی است که به ان میدهیم تا دنیامون رو بر اساس نیازمون به پیش ببره . اگه به کائنات علامت ناجور بدیم سریع آن را چند برابر میکنه و تحویل میده مثل انعکاس صدا در کوه . من تمام زندگیم را با توکل به خدا و این قانون غیر قابل انکار مدیریت میکنم و خوشبختانه خوشبختم
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
زرمیتا نظر من عکس شماست

البته اینو از روی تجریه میگم.. موضوع فقط فکر کردن به خوشبختی و سعادت نیست، موضوع اصلاح رفتارهای غلط خودمون و پرورش رفتارهای درسته

موضوع شناخت خود درونیمونه، که بتونیم بفهمیم واقعا وجود ما از این دنیا چی میخواد، با چی خوشبخت میشه و نقطه ضعفش در چیه

اینکه عکس العمل درست ما در مقابل رویدادها و رفتارهای دیگران چی باید باشه

اینکه در لحظه حساس تصمیم گیری ما چی باشه.. و چجوری

همه این چیزهارو نمیشه با خودآموزی یاد گرفت یا بهش رسید، باکتاب خوندن و یا پرسیدن نکات از دیگران

کسانی که تجربه دارند و این راه رو رفتن و بهشون میگن استاد، وقتی شما در کلاسهاشون شرکت میکنید مجبورتون میکنند که با خود واقعیتون روبرو بشید
مامان سامی عزیز نظر من هم مثل نظر شماست من نمیگم به خودمون تلقین کنیم که خوشبختیم پس خوشبختیم من هم میگم خوشبختی یعنی خوب فکر کردن وقتی ما خوب فکر میکنیم پس خوب هم عمل میکنیم و ارامش درون ما بیشتر میشود و بهترین تصمیم را میگیریم البته رفتن به کلاسهای خوب نه هر کلاسی بی تاثیر نیست ولی اصل خودمون هستیم که به این نتیجه رسیده باشیم
استادان خوب، واقعیت درون ما رو که سالها در اعماق ما پنهان شده بیرون میارند و روبرومون میگیرند..

زشتیها و تلخی ها مون رو... خوبی ها و زیبایی هامون رو..

یه دوستی داشتم که توی زندگیش خیلی مشکل داشت... من بهش چندین بار توصیه کردم که بایک مشاور صحبت کنه، اما هربار میگفت اون چی میخواد بگه که خودم نمیدونم
من همه راهها رو رفتم، الان بخاطر دوتا بچم دارم زندگی میکنم

اون دوستمون که فکر میکرد همه راه ها رو رفته و همه چیز رو خودش خوب میدونه و مردهارم شناخته هرروز زندگیش تلخ تر میشه...
اما حاضر نیست به این توصیه عمل کنه و پیش یک مشاور بره...
2706