2737
2734
یک سوالی از دوستان داشتم، آیا کسی در سیمنارهای محمود معظمی تا به حال شرکت کرده؟؟؟

میشه تجربه ای اگر دارید بگید؟ چون هزینه شرکت در این سمینارها تقریبا بالاست، شرح دقیقی ازش لازمه

این هم لینک پروفایل ایشون هست http://namaava.ir/professors.html

اسمس سمینارها و دوره هاش زیاد برای من میاد و توی ماهواره هم گاهی سخنرانیهاشو پخش میکنه..

ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره یگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

+++ خود را متحول کنید تا دنیــای شما متحول شود ++++

سایت آپلود عکس و آپلود سنتر فایل ایران بلاگ

برای التیام روابط و دوباره به عشق رسیدن اولین و موثرترین گام تغییر و تحول درونی خود ماست.

ا زمانی که از درک و شناخت خویشتن عاجزیم و نمی توانیم خود را دوست داشته باشیم و به خود عشق ورزیم و تا زمانی که مشکلات و تضادهای رفتاری خود را اصلاح نکرده ایم، اگر هزاران بار با بهترین افراد دنیا نیز ازدواج مجدد داشته باشیم، به عقیده من کار عبث و بی فایده ای خواهد بود و دوباره همین مشکلات به سراغمان خواهد امد چرا که دلیل این بدبختی ها و مشکلات ریشه و عمق در خود ما دارد. اگر توانستیم خویشتن را بشناسیم و به خود عشق ورزیم و تغییر و تحولی خالصانه و مثبت در درون خود ایجاد کنیم، انگاه متوجه خواهیم شد که چه راهی را باید انتخاب کنیم و برگزینیم.

دوستان من مدتی هستش که دنبال این کلاسها می گردم
یکی بهم گفت که کلاسهای مدیران خلاق خیلی خوبه و توی سهروردی جنوبی هستش
فکر کنم همونی باشه که مامان سمی میگه
زنگ زدم و صحبت کردم گفتند که دو نوع کلاس دارن کلاسهای کارگاهی که دو تا 4 جلسه هستش و کلاسهای ترمیک که سه یال طول میکشه و هر ترم حداقل 6 جلسه هستش و ................
می خواستم بدونم که کسی به این موسسه رفته و راضی بوده
و اینکه مامان سمی جون این موسسه همونی هستش که دوست شما رفته و راضی بوده ؟؟؟؟
2728