2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون سپیدک جون من الان تماس گرفتم گفت که برنامه کلاسهای جدیدشون معلوم نیست گفت هفته ای یک ساعت هستش و 3 ماهه هستش و قبلا هم هزینه اش 58000 تومان بوده می تونی اطلاعات بیشتری از این کلاس و تاثیراتش بدی؟
2731
سلام مامان سمی تو کرج گلشهر خانومیه به اسم گودرزی که این کلاس هارو برگذار میکنه یکی از دوستام یک جلسه رفت میگفت عالی بود البته در واقع خواهرش میرفت که جواب گرفت جلسه ای 3000 تومان روزهای یک شنبه سه شنبه 5/2 تا 5/4 و مشاوره 15000 تومان ومشاوره تلفنی 20000 تومان اخرین کلاسش فنک شویی بود تا بعد عید دوباره کلاس ترمیک شروع بشه
ممنون افسانه جان از اطلاع رسانیتون

اگر ممکنه شماره تلفنش رو هم بگیرید و بگذارید، دوستانی که خواستند استفاده کنند دسترسی داشته باشند :)

++ من الان دنبال کلاسهای محمود معظمی هستم که اگر کسی تجربه ای داره بگه ..
09123689532 10 صبح تا 9 شب

خواهش میکنم مامان سمی جون شرمنده در مورد اون کلاسهای دکتر معظمی اطلاعات ندارم

راستی مامان سمی من تو اکثر تاپیک ها پست هاتونو خوندم بهتون تبریک میگم خیلی با سلیقه اید من از تز ئیناتتون خیلی خوشم اومد بووس گلم ندید دوست دارم
سلام بارانک عزیزم

ممنون از مطلب مفیدتون، این تست خیلی جالبه، من که قبولش دارم

درمورد شماره و آدرس اون کلاس هم اگر برات ممکنه بگذار، میدونم تاپیک خواننده خاموش زیاد داره، برای دوستان مفید خواهد بود :)

کاش میشد از تغییرات زندگی دوستت هم میگفتی، اینکه با همسرش میرن، چه تاثیری در زندگیشون داشته و اینجور موارد

بازهم ممنون
یک چیز جالب دیگه . اونها تقریبا یکساله که باین کلاسها میرن. یک مورد که بیان میکردن این بود که همه مشکلات باید توسط خدا حل بشه و برای اینکار ما باید بتونیم اتصال برقرار کنیم . یک چیزی مثل دعا هم این اتصال رو برقرار میکنه .
اونها به سطحی رسیده بودن که باصطلاح خودشون محافظ داشتن و میتونستن این اتصال رو برای فرد دیگه هم که اعتقاد داشته باشه برقرار بکنند .
با توجه به اینکه من خیلی آدم پراسترسی هستم خواستم که اینکارو برای من بکنه و بعد به من گفت که به چیزی فکر نکنم و فقط شاهد باشم و ببینم چه چیزی بهم الهام میشه. خیلی جالبه که تونستم از این طریق منشا یکسری از استرسهای خودمو پیدا کردم . البته توضیحش مفصله . اما برای خودم که خیلی جالب بود و بعدش یک احساس سبکی و خوبی داشتم.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

دوستم با همسرش مشکل خاصی نداشته و زندگی عشقولانه ای دارن. اما برای روحیات خودش و اینکه بتونه یکسری از مسائل رو که اذیتش میکنن تحمل کنه و یا بهتر بگم نسبت بهشون بی خیال بشه و بیشتر به فکر آرامش روحی خودش باشه خیلی موثر بوده .
شوهرش میگفت که نسبت به قبل از کلاس یک آدم دیگه ای شده و خیلی به آرامش رسیده.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

2706