2733
2739

بعد از هیستروسکوپی و کورتاژ و جواب پاتولوژی نظر دکتر بر این بود که رحمم رو بهتره خارج کنم. برام آم آر آی از لگن و شکم نوشت و یه سری آزمایش. گفت تو هیستروسکوپی رحم بزرگتر از حد معمول و پر از پولیپ بوده. ازمایشها رو تو گوگل سرچ کردم دیدم تست های سرطانیه. Ca125 من ۵۳ بود. که نرمالش کمتر از ۳۵ باید باشه. جواب ام ار آی هم یکشنبه حاضر میشه که دیروز از ام ار آی تماس گرفتن و گفتن یک شنبه باید بیاین دکتر شماروسونو کنه بعد جواب ام ار آی رو بده. خیلییییی ترسیدم. همش فک میکنم نکنه خدای نکرده بدخیم باشه. دکتر گفت رحم شما هایپرپلازیه. من چون قبلا نازایی داشتم و تخمدان pco. گفت بخاطر اینهاست. دارم دیوونه میشم

از دیروز نمیتونم خودمو کنترل کنم و یکسره گریه میکنم. پسرم پنج سال و نیمشه اونهم پا به پای من گریه میکنه بدون اینکه بدونه چرا داره گریه میکنه. شوهرم هرچی میگه به خودت مسلط باش نمیتونم. همیشه تو هر مسیله ای بدترین شکل ممکن میاد تو ذهنم و تا اخرش میرم و اونهم با افکار منفی. دست خودم نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فوقش رحم رو درمیارن .اصلا نگران نباش به چیزای خوب فکر کن .تا چیزی نشده به چیزی که نمیدونی میشه یا نه ...

هرچی تلاش میکنم که فکر نکنم نمیشه😭😭یکی از دلایل رحم های هایپرپلازی تخمدان پلی کیستیکه و نازایی و بارداری هام کم و اولین پریود تو سن پایین و اینکه اختلالات هورمونی باعثش میشه استروژن بالا و پروژسترون کم

2740
واقعا کسی اطلاعاتی نداره😭

سلام

بهترین؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706