2733
2739
عنوان

فعالان در بازار بورس

344 بازدید | 30 پست

سلام...

اگر کسی فعاله لطفا کمی من تازه وارد رو راهنمایی کنه...ممنون.

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیمیا__97#  

اگر امکان داره کمی کمک کن به کسانی که تازه کد گرفتند و وارد بازار بورس شدند.منظورم بایدها و نبایدهایی که خودتون تجربه کردید رو مطرح کنید.

ممنون

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728
همسرمن توسط یه آشنایی واردبازارشده بعدیک ماه هنوز هیچ خبری ازسودش نیس حتی نمیدونم اسم سهامی که میخره ...

خودشون حتما در جریانش هستند...اخه باید وارد بازار شد...ممکنه سهام خریده شدشون رو فروخته باشه حتما که سود نیست ضرر هم داره.

ما☝️☝️☝️

این کیمیا خانم رو سرچ کردم تبود تو سرچ نینی سایت...🙄

اخه میخواستم اگر تاپیک داره بخونم

2740
آذر ماه امسال قیمت هر سهم تقریبا ۱۱۰ تومن بود الان قیمت هر سهم تقریبا ۱۰۰۰ تومنه

کدوم سهام رو خریدید؟

البته ببخشیدا...

یعنی نظر شما این که میگه در چند جا سرمایه بزار و سهام مختلف بخر رو رد میکنه؟

سلام🤔 عزیزم سوالی دارید بپرسید در حد توان جواب میدم❤️

سلام...

ممنون که اومدید.

من تازه کد گرفتم و با سرمایه کم میخوام شروع کنم پول رو اینترنتی باید به همون شماره حسابی که دادم باید بریزم؟

سلام... ممنون که اومدید. من تازه کد گرفتم و با سرمایه کم میخوام شروع کنم پول رو اینترنتی باید به ه ...

عزیزم پول باید تو حسابتون باشه بزنید به حساب کارگزاریتون بعد سهام بخرید قسمت واریز وجه داره

ولی بهتون پیشنهاد میکنم.بدون یادگیری اصلا وارد نشید حتی با سرمایه کم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
عزیزم پول باید تو حسابتون باشه بزنید به حساب کارگزاریتون بعد سهام بخرید قسمت واریز وجه داره ولی بهت ...

یعنی حضوری برم کلاس؟

اخه فایل ها رو گوش میدم و مطالعه میکنم.

خرید عرضه اولیه چیه؟

2706