2733
2739
عنوان

فعالان در بازار بورس

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 30 پست
یعنی حضوری برم کلاس؟ اخه فایل ها رو گوش میدم و مطالعه میکنم. خرید عرضه اولیه چیه؟

نه لزوما کلاس

خودتون هم میتونید یادبگیرید

فقط بدون اطلاعات و یادگیری وارد نشید جدی باشید

عرضه اولیه ها برای افراد کم.تجربه پیشنهاد میشه که در 90 درصد مواقع سود ده هستن و 20 درصد رو کمه کم سود میدن معمووولا بعضیا بیشتر مثلا ممکنه 150 درصد سود،بدن تو کوتاه مدت ولی محدودیت خرید دارن شما از یه حدی بیشتر نمیتونی بخری

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
100هزارتومن

کیمیا جون میشه خواهش کنم به منم کمک کنی .. من به دلیل بچه داری خانه نشین شدم قبلا کارمند بودم ..الان کلافه ام که باید دستم جلوی شوهرم دراز باشه 2 میلیون پس انداز دارم .. میشه کمکم کنی؟؟؟ خواهرانه

کیمیا جون میشه خواهش کنم به منم کمک کنی .. من به دلیل بچه داری خانه نشین شدم قبلا کارمند بودم ..الان ...

عزیزم شما ممکنه فکر کنی کمک من بهت میتونه این باشه ک بهت بگم چه سهامی بخری و کی بفروشی سود کنی اما این ظلمه ب شما چون بالاخره ی حا زمین میخوری

ب هیییچ کس و هیچ کانال تلگرامی و... هم اعتماد نکن ک کلاه برداری توش زیاده خیلیا بخاطر سود خودشون شمارو توی دام میندازن

من اگر تاپیک زدم صرفا برای سوالات بقیه ست و کسایی ک میخوان یادبگیرن در این حیطه هر کمکی بتونم میکنم

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

سلام ی کار در منزل اینترنتی است ک عالیه اگ توش فعالیت داشته باشین درامدتون خیلی بیشترم میشه توضیحش زیاده و چن تا فیلم کوتاه نحوه کار باهاش هس ک نمیتونم اینجا بفرستم هر کس خواس به این شماره تو واتساپ یا تل پی ام بده براش بفرستم.

09145331811

2706