2733
2739
عنوان

تو رو خدا راهنماییم کنید

1456 بازدید | 39 پست
پارسال برادر شوهرم خیلی مشکل مالی داشت
بعد لو رفت که جاریم موبایل می خواسته و خطش رو خریده بوده و چون دیگه توانایی خرید گوشی رو نداشته به شوهر من گفته و شوهرمن براش یه گوشی 50 60 تومانی خرید
نه شوهرم از این موضوع بهم چیزی گفت نه جاریم به روی خودش آورد و من هم واقعا خدا خواست و اتفاقی فهمیدم
این جاری من آدمیه که واقعا به من حسادت می کنه من وقتی موضوع را فهمیدم خییییییییییلی ناراحت شدم و حتی یه دعوای حسابی با شوهرم کردم ولی چه فایده ؟
ولی به روی جاریم نیاوردم و رفتارم باهاش مثل گذشته بود
اما اون هر روز که می گذره پر رو تر می شه و حس می کنم وظیفه می دونه که شوهرم بهشون خدمت کنه شوهر منم به من که چیزی نمی گه و کاراشو یواشکی انجام می ده
جاریم هم هر روز از همه چیز من تقلید می کنه و سرش رو بالا می گیره و اصصصصصصصصصصصصصلا به روی خودشم نمیاره که شوهرم براش چی کار کرده بود البته من سر اون قضیه که جاریم از شوهرم خواسته بود به من چیزی نگه خیلی ضایع شدم و واقعا برام گرون تموم شد که یه آدم ..... اینجوری تو زندگیم جولون می ده
الان هر دفعه که می گذره و رفتاراش رو می بینم یاد جریان پارسال می افتم
تا حالا رفتارم باهاش عادی بوده ولی دیگه نمی تونم.
شما می گید چی کار کنم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا نمی دونم
با این که یه سال گذشته ولی الان که دارم می نویسم گریم گرفته
کلا خونواده شوهر من خیییییییلی پر رو هستند و هر جوری که بتونن سوء استفاده می کنند
2731
2740
آوازه جون تو چرا با جاریت عادی برخورد میکنی چرا به روش نمیاری ؟؟؟

یعنی چی؟ ساده گری نکن ...

برو بروش بیار بهش بگو گوشی که فلانی خریدو هنوز داری ؟ راضی هستی
بگو تا خجالت بکشه

بعدشم بقول قو منم اگه بودم برا شوشو حسابی تلافی میکردم

بابا تو چقدر صبرت زیادددددددددده
2706