2737
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3011293 بازدید | 41767 پست
سلام عزیزم اگر منظورتون یاسین هدیه ب حضرت حمزه اس ک نیت میکنید برای حاجت روایی و شصت تا یاسین میخون ...

سلام شما حاجت گرفتین؟ 

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
سلام میشه بگید دوست عزیز؟ 

سلام عزیزم. الان یادم نیست ولی در همون صفحه یا یکی دو صفحه بعد گمونم نوشته باشم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم. الان یادم نیست ولی در همون صفحه یا یکی دو صفحه بعد گمونم نوشته باشم

سلام گلم پیدا کردم خیلی ممنونم ❤❤

شما حاجت گرفتین از این ختم ؟ 

✨🍃رفیق میشه برای روبه‌راه‌شدن کارهمسرم یک صلوات بفرستی؟! مرسی گلم💞🌼
سلام گلم پیدا کردم خیلی ممنونم ❤❤ شما حاجت گرفتین از این ختم ؟ 

سلام. خدا روشکر.

اگر نوشتم حتما حاجت گرفتم. الان یادم نیست

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2728
سلام گلم پیدا کردم خیلی ممنونم ❤❤ شما حاجت گرفتین از این ختم ؟ 

برای امضات صلوات فرستادم

@نی_نی_یار_شب    سلام وقت بخیر ببخشید من یک کاربری داشتم که تعلیق شده بود بعد به تماس باما درخواست برگشت کاربری دادم الان تازه دیدم کاربریم باز شده شمارمو بدم کاربریمو میبندید (از یک طرف رمز عبورمو یادم رفته از یک طرف واربریمو نمیخوام همینو دارم بسه)

@نی_نی_یار_شب    سلام وقت بخیر ببخشید من یک کاربری داشتم که تعلیق شده بود بعد به تماس با ...

لطفا فردا به نی نی یار 3 یا 5 بگید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2738

@لواشک_خیلی_ترش   @آوا_هسدم   @آوا_هسدم   @دختر_12    

سلام وقت بخیر من دختر قهوه فروشم کاربری سابقم یعنی دختر قهوه فروش 1402/11/16 باز میشه الان تعلیقم ۱۶ ماه بعد ازاد میشه چون تگم‌کردید نتونستم جواب بدم شرمنده معلق بود کاربریم.

سلام وقت بخیر من دختر قهوه فروشم کاربری سابقم یعنی دختر قهوه فروش 1402/11/16 باز میشه الان تعلیقم ۱۶ ماه بعد ازاد میشه چون تگم‌کردید نتونستم جواب بدم شرمنده معلق بود کاربریم.

@مرلین_هستم    

ツ‌

سلام وقت بخیر من دختر قهوه فروشم کاربری سابقم یعنی دختر قهوه فروش 1402/11/16 باز میشه الان تعلیقم ۱۶ ...

سلام اره عزیزم کاربر سارا گفت 

انشالا ازادیت😃

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
@لواشک_خیلی_ترش   @آوا_هسدم   @آوا_هسدم   @دختر_12     سلام وقت ...

چکار کردی تعلیق شدی؟؟ 

میدونستم این کاربری مال توعه یه حسی میگفت

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇