2737
2739
عنوان

تنبیه کردن بچه کلاس اولی

| مشاهده متن کامل بحث + 156921 بازدید | 1099 پست
من الان خوندم امقد اعصابم بهم ریخت  مادر نباشی اگر نری اونجا و رو سرش خراب کنی زن نباشی  ...

ولش نمیکنم امروز تو مدرسه میگفت میدونم کارم درست نبوده زیاده روی کردم من فقط قصدم ترساندن بچه بوده من سارینا رو دوست دارم من جبران میکنم خودم درستش میکنم از این حرفا 

چندبار عذرخواهی کرد ولی من کوتاه نیومدم گفتم نگفتی قلب بچه از ترس وایسه نگفتی سکته کنه اگه بلایی بدتری سر بچه من میومدبازم میومدی بگی خودم اشتباهمو درست میکنم

ولش نمیکنم امروز تو مدرسه میگفت میدونم کارم درست نبوده زیاده روی کردم من فقط قصدم ترساندن بچه بوده م ...

اصلا کوتاه نیا 

رفتارش واقعا زشت وب دور از انسانیت بوده من اگ بودم تا موهاش دونه دونه نمیکندم اروم نمیگرفتم 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسي من بودم جلو همون بچه ها تحقيرش ميكردم 

كاري ميكردم هر روز ارزو مرگ كنه 

بچه بيچاره رو خراب كرده 

بنظرم حتما به اموزش و پرورش اطلاع بده 

ممكنه اين رفتار ادامه پيدا كنه 

حتما زنك بزن بگو 

اگه امروز نگي فردا يه اتفاق ديگس 

بعدم 

اين همه بچه 

چرا بچه تو ؟ 

بخاطر پاچه مالي بخشدار؟؟؟؟!!! 

گوربع اي در شير كاكائو 🐱 
2731

تا اون مدیرو به گوه خوردن ننداختی ولش نکن

ببین قشنگ بیاد کف پا بچتو ماچ کنه و بگه گوه خوردم 🤌🏻گوه🤌🏻🤌🏻🤌🏻

برو اموزش پرورش شهرتون بعد استان

اگه بری مدرسه داد و بیداد ممکنه زبونش دراز تر بشه

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  
استارتر اونقدر تناقض توی حرفات داری حوصله ندارم شات از کامنت های تناقض دارت بذارم 

من دلیلی نمیبینم وقت خودمو چند نفر دیگه رو بگیرم چرت و پرت و دروغ بنویسم  جهت سرگرمی شما هم اگه فکر میکنی حرف من دروغ هست لطفا برو بیرون از صبح اول صبح رفتم تو مدرسه از اون طرف اموزش پرورش زمانی که امدم خونه تقریبا ظهر بود و بین این ساعت ها هزار تا حرف رد و بدل شده من سعی کردم خیلی جزعی و مختصر فقط جواب سوالات دوستان رو بدم اگر جاش بود قطعا اسم مدیر مدرسه اسم و فامیل بچم محل سکونت همه رو میدادم بهت تا بفهمی من وقت اینو ندارم بخوام بیام چرت و پرت الکی بنویسم شما اگه فکرت اینه که دروغه لطفا برو بیرون وقت گران بهاتو جای دیگه بگذرون حتی صحبت هارو ضبط کردم جهت مدرک نگهدارم 

2740

حالا شماهم دیدی جو سایت علیه معلماست گفتی منم یه چیزی بگم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

الان اینارو راست گفتی؟

اگه فردا نری مدرسه رو ؛ رو سر مدیر و هرکی اونجا وایساده بود و نگاه کرد خراب نکنی و کوتاه بیای نمیدونم بگم چی هستی

اون مدیرو تا اخراج نکنی تا جوراباشو درنیاری ببندیش به گاری نباید آروم بشینی

باید بیاد تو صف جلو تمام کادر مدرسه معذرت خواهی کنه 

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
ولش نمیکنم امروز تو مدرسه میگفت میدونم کارم درست نبوده زیاده روی کردم من فقط قصدم ترساندن بچه بوده م ...

باید بری آموزش پرورش

چیو میخواد درست کنه؟

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2706