2733
2739

یه عروس دوماد دیدم که داماده استایلش و قد و قیافش شبیه کسی بود که دوسش دارم و از دست دادمش.

انگار قلبم درد میکنه از دیدنش😔 از فکر اینکه شاید با یکی دیگه ازدواج کرده الان یا بعدا ازدواج کنه

از فکر تنهایی و سیاه بختی خودم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر درد داشت تک تک کلماتت 💔 

امیدوارم اگ قسمتته برگرده اگه ام نیست یجوری مهرش از دلت بره

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

وای این مجری برنامه فوتبال ۱۲۰ هست اسمش یادم نیست جیه

کپی کراش نوجوونی های منه

اولین باری که تو تی وی دیدمش اصلا حالم یجوری بود

هر موقع دلم واسه کراشم تنگ میشد مجری رو نگاه میکردم🤣

2740
ممنونم از همدلیتون عزیزم. انشالله😔💚

عزیزمی⁦❤️⁩

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
حالا که قرار بود ب عشقمون نرسیم کاش از اول عاشق شدنی نبود

ولی هست دیگه عزیزم... میدونم این حرف تسلای این درد نیست ولی تنها نیستی سر نرسیدن به عشقت خیلی هامون نرسیدیم. همه هم فکر میکنن رابطه و عشقشون فرق میکرده و دویایی ترین توی دنیا بوده و تک هست...چه میشه کرد باید زندگی کنیم دیگه زندگی ادامه داره

2706