2733
2739
عنوان

دعاها و نماز هایی برای گرفتن حاجت

| مشاهده متن کامل بحث + 3012792 بازدید | 41767 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترو خدا اگه کسی دعای محبته خیلی مجرب به غیر از اونی که صفحه قبل هست میدونه بهم بگه
بچه ها واسم دعا کنید زودتر تکلیفم با این پسره معلوم شه اگه قسمتمه زودتر پا پیش بذاره اگه نیست از زندگیم بره بیرون
خسته شدم
نینا جان ممنون که به حرفم توجه کردی عزیزم... من یه جایی خوندم زیارت عاشورا اثرات معنوی داره و ختمش ممکنه ظاهرا مشکلات مادی رو بیشتر کنه و البته این فقط ظاهر قضیه هست و ثوابش زیاده .... راستش رو بخوای در مورد بعضی ذکرها و دعاها مثل زیارت عاشورا اینو خوندم که ختمشون باید با اجازه باشه چون این اثری که گفتم رو ممکنه داشته باشن والله اعلم...نینا جان از دعای ناد علی هم کمک بگیر ... راستی عزیزم شما میگی بلافاصله میخوای هفته بعد یه ختم دیگه رو شروع کنی... مگه امیدوار نیستی تا هفته بعدبه کمک ختم هایی که الان انجام میدی دعات مستجاب بشه؟ عزیزم هر ختمی رو که انجام میدی باید با اعتقاد کامل باشه یعنی صد در صد روی بر آورده شدنش به وسیله اون ختم حساب کن ایتجوری نباشه که بگی خوب این ختم رو انجام میدم اگه نشد یه ختم دیگه رو شروع میکنم به این موضوع خیلی دقت کن عزیزم...
2731
زارا جون مرسی - راست می گی باید با اعتقاد محکم تری بخونم. نمی دونم چرا تازگی این طوری شدم قبلا اعتقادم به دعاهام محکمتر بود و واقعا حاجت می گرفتم .
در مورد زیارت عاشورا منم زیاد از این حرفا شنیدم ولی همیشه می خونم و مشکل مالی هم اصلا ندارم من واقعا زیارت عاشورا رو دوست دارم حتی اگه قراره برام مشکل مالی یا هر مشکل دیگه ای پیش بیاد بازم می خونم حتی اگه عوارض داشته باشه یا هر چی . که البته مطمئنم این چیزا رو نداره اگه هم داشته باشه بازم می خونم عاشق امام حسینم . از همین زیارت عاشورا من 2-3 بار حاجتهای خیلی غیر ممکن گرفتم . به خاطر همین گفتم هفته ی دیگه می خوام شروع کنم . هر چند که به همین ختم الانم هم اعتقاد دارم .
حتی نذر کردم وقتی حاجتم رو گرفتم هر روز تا آخر عمرم زیارت عاشورا رو با صد لعن و صد سلام بخونم نه برای حاجت ، فقط برای خود خدا .
خدایا خداوندا می دونم آخرش از راهی که فکرشم نمیکنم ما رو به هم میرسونی
میشه زودتر این کار رو بکنی ؟ آخه دارم از دوریش دق میکنم خدا جون
یعنی میشه یک روز بیام بگم بالاخره ما هم ازدواج کردیم بعد از شش سال؟
2740
نینا جون ایشالا که همه دعاهات اگه به صلاحته مستجاب بشه ... منظور من خوندن بعضی دعاها یاذکرها با عدد مشخص بود که مثل اینکه اجازه لازم داره وگرنه بدون عدد مشخص انگار مشکلی نداره... زیارت عاشورا که خوندی یه بارش برای من هم دعا کن ممنون
خیلی خستم
انقد خسته که حتی نمیتونم امیدوار باشم به دعاهایی که میکنم و ختم هایی که میگیرم دوست دارم بعد از این چند سال بدبختی که کشیدم یه اتفاق خوب بیفته
ولی واقعیتش خیلی وقته فبه این نتیجه رسیدم خدا منو ول کرده
فقط یه درد و دل بود
دلم خیلی گرفته
فرشته جان مشکل ازدواج الان مشکل خیلی از جووناست چه دختر و چه پسر ... تو تنها نیستی که این مشکل رو داری ... الان زندگی خیلیا سخته عزیزم ... ولی چاره ای جز ادامه دادن و امیدوار بودن به آینده نیست
فرشته جان اگه احساس خستگی میکنی باید بیشتر از خودت مراقبت کنی... گاهی این خستگی به ظاهر روحی دلیل جسمی داره ...خانمها معمولا به خاطر فقر آهن دچار خستگی و افسردگی میشن برا همین لازمه مصرف قرص آهن رو تو برنامه روزانه شون بذارن... شایدم زندگیت برات یکنواخت شده که کسلت میکنه اگه اینجوره یه تنوعی بهش بده با کارهایی که از انجامشون لذت میبری... ببخشید قصد نصیحت ندارم فقط مواردی که به ذهنم رسید رو بهت گفتم
2706