2737
2734
عنوان

دعا نویس خوب سراغ ندارید؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 32281 بازدید | 206 پست
الان درمورد من میتونی سرکتاب باز کنی؟؟ خیلی گرفتارم، زندگیم داره نابود میشه، باردارم، هیچ پولی برامو ...

عزیز دلم 🌝🥺🥺اره برات رایگان انجام میدم درخاست بده 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
درسته  اما از شما یا از هر کس دیگه ای به من چیزی نمیگه اما وقتی راجب یه چیز سوال کنی میتونم کم ...

عزیزم توروخدامیشه بگی طلاهام بهم برمیگردن؟

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
2740
خدا ذلیلش کنه ایشالا

تا تاوان منو خانوادمو پس نده ازدنیا نره اززندگی انداختمون توروخدابرام دعاکن رسوابشه وطلاهام بهم برگردن تابتونم امسال بعدچندسال برم سرزندگیم.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭