2737
2739
عنوان

امروز فهمیدم دوقلو باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 6349 بازدید | 130 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE= 94069122 ]وای خوش به حالت من انقدر منتظر بودم بشنوم...  هرچی گفتم خانوم دقیق بگرد گفت ن ...

الان کجا ناشکری کردم؟ 

چرا بعضیا فکر میکنن اگه کامنت نذارن ما فکر مبکنیم کیبردشون خرابه؟ 

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
مادرشوهرت که به تو ربطی نداره شاید سخت باشه اما بدون داشتن یه بچه تنها و دیدن بی همبازیش خیلی سخت ت ...

به خودش نه اما تو ژن شوهرش هس

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر
2731
بچه ها مادربزرگ پدری مننن از همسر اولش دو قلو داشته اما بابا من از همسر دومش بوده امکات اینک منم ...

نه دوقلو زایی مال زنه و اگر خانواده زن ژن داشته باشن دوقلو میشه کاری به خانواده پدری و مرد نداره

آره. مادرشوهرم یه دوقلو داشته که بعد از به دنیا اومدن فوت شدن

ارث دوقلو از طرف زن هست😁😁😁 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2740

نازی خوشبحالت

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
بچه ها مادربزرگ پدری مننن از همسر اولش دو قلو داشته اما بابا من از همسر دومش بوده امکات اینک منم ...

خیر 

ارثش از طرف خانوم میرسه فقط 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706