2737
2734

لطفا کسی هست که زایمان طبیعی کرده با وجود شماره چشم بالاتر از 6 ؟؟ یا با وجود عمل لازک چشم طبیعی زایمان کرده؟ می خوام ببینم مشکلی پیش نمیاد. لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه ربطی داره؟

میگن شماره چشم بالا زور زدن طبیعی باعث بیشتر بالا رفتنش میشه

اوونایی هم ک لیزیک کردن چون قرنیه نازک شده احتمال پارگی قرنیه هست

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

شماره بالا ربطی به نوع زایمان نداره. فقط درصد خیلی کمی این احتمال هست که شبکیه کسی که شماره چشمش بالاست نازک تر باشه و احتمال پارگی باشه ولی از نظر علمی ثابت نشده. قبل زایمان یه دکتر شبکیه برو. من رفتم، گفت هیچ مشکلی نیست.

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
فکر کنم نمیزارن شماره چشم بالا رو

والا یه دکتر میگه اسنادی نیست که ربط داشته باشه یکی میگه شبکیه ممکنه پاره بشه. می خوام ببینم کسی واقعا این شرایط رو داشته و طبیعی زایمان کرده باشه و مشکلی پیش نیومده

2738
همکار من با این که 1 سال از عمل لازک چشمش بیشتر نگذشته بود بهش اجازه سزارین ندادن. طبیعی زایید. شمار ...

می دونی شمارش چند بود؟ بعد طبیعی به مشکلی نخورد؟ شماره چشمش برنگشت؟ یا شبکیه اش پاره نشد؟

میگن شماره چشم بالا زور زدن طبیعی باعث بیشتر بالا رفتنش میشه اوونایی هم ک لیزیک کردن چون قرنیه نازک ...

شنیده بودم اگه لیزیک کرده باشه نمیشه.ولی نمیدونستم فشار باعث بالا رفتن شماره چشم‌میشه

شنیده بودم اگه لیزیک کرده باشه نمیشه.ولی نمیدونستم فشار باعث بالا رفتن شماره چشم‌میشه

ببین چشم سالم هیچ چیش نمیشهها نگران نباش 

ولی من دختر عموم شمارهچشمش چهار بود. بعد. زایمان طبیعیش شد. شیش

دکتر. گفت بخاطر. زور. زدن بوده 

ولی چشم سالم ک سالمه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
بايد شبكيه چشمتون توسط متخصص شبكيه معاينه بشه اگر شبكيه نازك باشه امكان زايمان طبيعي نيست من شماره چ ...

والا دکتر خودم که لازک کرده بود رفتم گفت قبل عمل 7.5 بودی سزارین باید بشی و یه دکتر چشم دیگه رفتم گفت ربطی نداره و می تونی طبیعی

2706