2733
2734
عنوان

شماره چشم بالا و زایمان طبیعی مشکلی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 24 پست
والا دکتر خودم که لازک کرده بود رفتم گفت قبل عمل 7.5 بودی سزارین باید بشی و یه دکتر چشم دیگه رفتم گف ...

به نظرم اگر خودت دوست داري سزارين بشي رو حرفدكتر خودت تاكيد كن و ازش نامه بگير

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم اگر خودت دوست داري سزارين بشي رو حرفدكتر خودت تاكيد كن و ازش نامه بگير

خودم نظرم طبیعی هست. مقاله هم خوندم میگفتن سزارین عوارضش زیاد هست و. در خارج از کشور کلا میگن طبیعی بیشتر

2731
می دونی شمارش چند بود؟ بعد طبیعی به مشکلی نخورد؟ شماره چشمش برنگشت؟ یا شبکیه اش پاره نشد؟

نه مشکلی براش بعد زایمان پیش نیومد. اما الان بعد 1 سال دوباره عینک لازم شده. دکتر گفته که به خاطر زایمان نیست. ولی خوب.........

شماره چشمت چند بود؟ زایمان طبیعی کردی؟ 

۷ و نیم. لازیک هم ۱۱ سال پیش انجام دادم. وقت دکتر که گرفتم، منشی گفت برای سزارین به هیچ وجه نامه نمیدیم تا مشکلی نباشه، منم گفتم بابا میخوام چک کنم. خلاصه، قرنیه و شبکیه و همه چیزو چک کرد. گفت برو که طبیعی هیچ‌مشکلی نیست. البته قسمت بود، سزارین شدم‌

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
شماره چشمت چند بود؟ زایمان طبیعی کردی؟ 

البته اینم بگم، کلا چون خیلی گذشته حدود نیم تا یک نمره دوباره چشمم ضعیف شده ولی ربطی به نوع زایمان نداره. 

البته اینم بگم، کلا چون خیلی گذشته حدود نیم تا یک نمره دوباره چشمم ضعیف شده ولی ربطی به نوع زایمان ن ...

یعنی بعد زایمان ضعیف شد؟ دکترت اسمش و ادرسشو میدی؟ برای منو پشت یه دستگاه دید نمی دونم قرنیه و شبکیه رو دیده یا نه

یعنی بعد زایمان ضعیف شد؟ دکترت اسمش و ادرسشو میدی؟ برای منو پشت یه دستگاه دید نمی دونم قرنیه و شبکیه ...

نه، قبل زایمان یکم ضعیف شده بود، احساس میکنم بعد زایمان بیشتر شده ولی هنوز نرفتم دکتر. من شیرازم عزیزم.