2733
2734
عنوان

کیا آیودی دارن؟

147 بازدید | 13 پست

سلام دوستان.یکماه و نیمه آیودی گذاشتم.سونو هم دادم و جاش خوب بوده.ولی همچنان لکه بینی دارم.خون تیره هست.حجمش خیلی زیاد نیست ولی کم هم نیست.چیکار کنم؟طبیعیه؟

Lilypie Maternity tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه زمانی میشه ایودی گذاشت؟ من فعلا بچه ندارم و قصدشم ندارم تا چند سال واسه من میشه? الان 6 ماه قرص میخورم باز 3 ماه جلوگیری طبیعی میکنم ولی همش استرس دارم 

و خدایی که به شدت کافیست....
2728
چه زمانی میشه ایودی گذاشت؟ من فعلا بچه ندارم و قصدشم ندارم تا چند سال واسه من میشه? الان 6 ماه قرص م ...

هر وقت بخوای میتونی بذاری.وقتیم تصمیم به بارداری داشتی برش میداری

Lilypie Maternity tickers
2740
چند ماه مثلا؟😅

من یه سال و سه ماهه ای یو دی دارم تا دوسه ماه اول همینطوری بودم بعدش خوب شد الان دوباره سه ماهه بهم ریختم سونو هم دادم معاینه هم شدم جاش خوبه خستم کرده نکبت باید برم درش بیارم

چرا فرقش چیه؟

دقیقا نمیدونم شاید بعدها ممکنه برا بچه دارشدن ریسک باشه به خاطر همین نمیذارن قانونشه به هر حال باز میخوای خودت سوال کن

برا قرص نگران نباش منکه چهار سال و نیم قرص خوردم با تنها اقدامم باردار شدم

دقیقا نمیدونم شاید بعدها ممکنه برا بچه دارشدن ریسک باشه به خاطر همین نمیذارن قانونشه به هر حال باز م ...

اها باشه ممنون. چه خوب دکترم همینو گفت ولی اینقدر دوست و فامیل حرف از نابارور شدن و بدی جلوگیری طولانی مدت میزدن همش استرس داشتم. مرسی از نگرانی درم اوردی   

و خدایی که به شدت کافیست....