2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

دوستان عزیز من دقیقا 17اسفند 95سینوس باسن عمل کردم حالا 95درصد اون خوب شده ولی از درد شقاق مردم دیگه نمیخوام عمل کنم لطفا ینفر یه راهنمایی خوبی بهم بکنه تمام گیاهان دارویی مثل پنیسیلیوم لعنتی تخم شربتی شربت معده نمیدونم قرض های روان کننده پماد ام جی پماد ضدفیشر پاد زخم بستر پماد لیدوکوئین Hو هزاران هزار بدبختی دیگه نمیدونم بتادین شستمش اصلا آروم نگرفتتتتم یکییییییییی بگههههههههههههههههههه چکار کنم خدااااااا

2742

من فهميدم بعد از .... براي تميز كردن خودم از دستمال مرطوب بدون الكل …استفاده ميكنم  خيلي وقته اون درد هاي ترسناك رو نداشتم (البته هميشه مراغبم كه معده ام منظم كار كنه نه زياد نه كم چون در هر دو صورت دردش شروع ميشه)

.....If the need the moon , I'll bring it down myself

منم خیلی داغونمم...افسرده بعدزلیمان‌گرفتم دیگ‌هیچجایی نمیتونم برم بخاطر دردش...از دردتوخاب پامیشم..کاش بمیرم واین دردم راحت بشم...برام دعاکنید بخداخسته ام

...خدا رحم دخترم کنه

2740
منم خیلی داغونمم...افسرده بعدزلیمان‌گرفتم دیگ‌هیچجایی نمیتونم برم بخاطر دردش...از دردتوخاب پامیشم..ک ...

عزیزم یه گروه تو تل مخصوص شقاقی هاست اگه خواستی بگو لینک بدم.راهکار های خوبی میدن خانم ها .شاید ب دردت بخوره

سلام من حدود سه ماهه درگیرشدم اولش درد نداشتم ولی الان درد دارم خیلی شدید چون داروی میگرن خوردم اینجوری شدم شربت ملین و شیاف هموروئید هم استفاده کردم ولی تاثیری نداشت واسم یه بار واسه مثانه ام جراحی شدم ولی ایندفعه نمیخوام جراحی بشم خیلی بده خیلی لطفا کمکم کنید

سلام حدود ۴ ساله که از درد شقاق رنج میبرم و الان که این پیامو دارم مینویسم ۲ ماهه که به شدت زخم شده و همه چی برام تیره و تار...با چند نفر که عمل کردن مشورت کردم ، اکثرشون از عمل راضی نیستن و باز زخم سراغشون اومده، تعداد خیلی کمی راضی بودن که البته رژیم غذایی رو رعایت کردن...بهتره غذاهایی بخورید که دچار یبوست نشید یااا اسهال دراز مدت ، هر دوی اینها باعث شقاقه ... میوه ، سبزیجات بخورید از مصرف زیاد قهوه و سیگار و قلیون به شدت خودداری کنید واسه زخم م.... مثل سمه زالو درمانی رو نمیدونم چجوریه اگه کسی زالو درمانی رفته لطفا به منم بگه ...مچکرم

2706