2733
2734

سلام عزیزان، خداوند مهربون همچنان که دوای دردهای روحی رو توسط پیامبران عزیز به انسان ها نشون داده، دوای دردهای جسمی رو هم توسط همون انبیاء گرامی در اختیار ما قرار داده. درمانهایی بسیار ساده که البته راز اونها در اختیار انسانهای کامل یعنی پیامبران هست که در واقع اونها غیر از رهبر و حاکم و معلم و قاضی و...، طبیب هم هستند. لذا دوستان تحقیقات خودشونو در مورد طب اسلامی که با طب سنتی فرق داره، و مبنای اون احادیث پیامبران هست، و در زمان حاضر آیت الله تبریزیان پدر طب اسلامی در جهان هستند، شروع کنند. متاسفانه طب مدرن که فقط درمان همه بیماریها رو تو جراحی میدونه اجازه رشد به این علم الهی رو نمیده، و تازه در مقابل او هم می ایستند. بنابراین اگه تو جایی درمانهای طب اسلامی رو دیدید که اشخاصی گفتند ما با اونها درمان نشدیم دو حالت داره یا مغرضانه گفتند یا تحقیقات خودشون و نحوه استفاده از آن درمانها رو کامل انجام ندادند. بنده خودم معجزات زیادی از این طب دیدم. اولین اون در مورد درد کلیه بود که با یک بار، تاکید میکنم فقط یک بار خوردن داروی طب اسلامی (زیره با جامع: چون درهنگام درد بود با همین دارو سنگ دفع شد) خدا از شر بیمارستان رفتن نجاتمون داد. در مورد شقاق هم دکترای امروزی هی میگند یبوست نداشته باشید و به قول دوستان مگه میشه طی چند هفته یبوست نداشت. اما معجزه این درد هم، خوردن تره زیاد هست. همانطور که امام رضا (ع) فرمودند: هر چیزی سروری دارد و سرور سبزیجات تره است. با خوردن تره زیاد طی همون روز اول با وجود یبوست هم می بینید دیگه خونریزی ندارید. داروی طب اسلامی خوردن یک کیلو تره در  سه روز و شستن مقعد با سعد کوفی و خوردن قرص خون هست. قرص خون که بیشترش همون تره هست. تجربه بنده در این مورد اینه که با خوردن بیشتر از نیم کیلو تره در یک روز به شکل پختن تره با تخم مرغ یا ریختن تره زیاد در آش، با اینکه قبلش اشتباها اسفرزه زیاد با کمی آب خوردم و یبوست شدید گرفتم، ولی بدون خونریزی دفع داشتم. کار تره اینه که با ساختن پلاکت زیاد، خونریزی رو بند میاره و سریع زخم رو مداوا میکنه. البته با مالیدن سعد کوفی به مدت 1 یا 2 دقیقه روی مقعد نیز درد مقعد از بین رفت.  قطعا سعد کوفی کارآیی هایی داره که ما بی خبریم شاید شل کردن عضلات مقعد یا رساندن خونرسانی بیشتر و ... باشه. من یک بار خوندم که یه نفر گفت سعد کوفی استفاده کردم خیلی سوختم و بدتر شد و استفاده دیگه نکردم. با خوندن این کامنت اول گفتم پس استفاده نکنم و فایده نداره اما بعد گفتم شاید واقعا این شخص مغرضانه گفته یا عجله کرده و با یه مقدار سوختن، دیگه از ادامه درمان منصرف شده. برای همین گفتم عاقلانه اینه که خودم تجربه کنم و دیدم که اصلا سوزشی هم در کار نبود.در خصوص شقاق  اگر زخم بیرونی بود، مالیدن عسل به تنهایی و اگر با داروی جامع باشه خیلی بهتره و به بهبود سریع زخم و جلوگیری از عفونت کمک میکنه. خلاصه بنده با رعایت همین دو مورد (تره و سعد کوفی) تو همون روز اول خوب شدم و آرامش عجیبی گرفتم و وظیفه خودم دونستم در راستای شکر این نعمت، این آرامش رو به بقیه هم هدیه بدم.  حالا دیگه خدا رو هزاران بار به خاطر این نعمتش که این علم رو به وسیله انسان های عزیزش در اختیار من قرار داد، شاکرم. چون واقعا با مشکل جسمی، نمیشه کار روحی و فکری انجام داد و آرامش انسان با بیماری از بین میره و مانع رشد فکری و روحی میشه. خلاصه همانطور که در طب اسلامی درمان همه بیماریها رو اصلاح طبع و در یک کلمه اصلاح سردی با گرمی و گرمی رو با سردی میدونند و خانم ها بیشتر مزاجشون سرده، باید برای رهایی کلی از بیماریها گرمیجات و غذاهای سالم و سبزیجات و میوه های گرم بخورند و به دلیل سبک زندگی امروز که اکثرا نه تحرکی دارند نه آفتابی میبینند لازمه خوردن گرمیجات بیشتر بشه تا یه ورزش درونی ایجاد بشه و در طول روز از آفتاب هم استفاده کرد. خلاصه خودتون می تونید در مورد بیماری های دیگه از منظر طب اسلامی تحقیق کنید و از این نعمت الهی استفاده کنید.

من ویتامین E رو درمان قطعیش میدونم دیگه خود دانید

سلام عزیزم برا من چیزی بیرون نزده یبوستم نیسم فقط چند دفه ای یکبار موقع دفع درد باسن میگیرم ویتامین e جواب میده برا من داخلیه فک کنم

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم من درد خارش خونریزی ندارم فقط یه زائده کوچیک اندازه نخود دارم میخوام اون از بین بره-دارویی ...

سلام عزیزم خوبی؟گلم من یه توده بدون درد دارم میخوام از بین بره چیزی پیدا کردی؟مشکلت حل شد؟نمیدونم ویتامین eاز بین میبره یا ته

سلام عزیزم خوبی؟گلم من یه توده بدون درد دارم میخوام از بین بره چیزی پیدا کردی؟مشکلت حل شد؟نمیدونم وی ...

سلام عزیزم اول باید مشخص بشه توده ی چیه. اگر تو دسته ی  بواسیر و هموروئید باشه بله ممکنه که با ویتامین e مشکلتون حل بشه

2728
سلام حدود ۴ ساله که از درد شقاق رنج میبرم و الان که این پیامو دارم مینویسم ۲ ماهه که به شدت زخم شده ...

سلام عزیزم شما شقاتون خوب شد؟ منم سالیان ساله درگیرم و از ۴ ماه پیش تا الان شدیدا عود کرد و حتی عملم کردم دو ماه پیش ولی خوب نشدم، خواهش میکنم اگه ب طریقی خوب شدید بمنم بگید خیلی تو درد و عذابم زندگیم داره از هم میپاشه سر این درد لعنتی

دارم از درد میمیرم ن روز خاب دارم ن شب ن میتونم بشینم ن میتونم بلندشم فقط دوس دارم بمیرم دگ نمیتونم ...

سلام عزیزم شما شقاتون خوب شد؟ منم سالیان ساله درگیرم و از ۴ ماه پیش تا الان شدیدا عود کرد و حتی عملم کردم دو ماه پیش ولی خوب نشدم، خواهش میکنم اگه ب طریقی خوب شدید بمنم بگید خیلی تو درد و عذابم زندگیم داره از هم میپاشه سر این درد لعنتی

سلام من بیشتر از شیش ماهه شقاق دارم اصلا خوب نمیشه یکبار خیلی بد باز شد و خون ریزی شدید داشتم بعد رف ...