2733
2739
عنوان

حرکات نوزاد

178 بازدید | 20 پست

دوستان پسرم یک سال و دو ماهه است و هنوز بدون کمک راه نمیره نگرانم چون اکثر هم سن های پسرم بدون کمک چند قدم میرن .پسرم فقط با کمک لبه دیوار و میز و گرفتن ما راه میره.نمیدونم بخاطر شیطنت زیادشه یا واقعا مشکلی هست

تعداد رای : 11
نظرسنجی
آیا اشکالی ندارد
11
100%
آیا باید دکتر ببرم
0
0%

فک نکنم مشکلی باشه پسر خاله من نزدیک دوسالش بود که راه رفت تنبل خان بچه های زیادی رو دیدم دیر راه میرن

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندماهگی چاردست وپا رفت؟؟؟؟

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2731

طبیعیه

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
فک نکنم مشکلی باشه پسر خاله من نزدیک دوسالش بود که راه رفت تنبل خان بچه های زیادی رو دیدم دیر راه می ...

خدا کنه .اطرافیان همش میگه بخاطر کار نکردن با بچه س.اما من خیلی باهاش کار میکنم ولی باز اون دلش میخواد چهار دست و پا بره یا خودش لبه ی چیزی را بگیره و راه بره 

طبیعیه

سلام؟؟؟؟یاسین جون خوبه..چاردست وپامیره؟؟؟کامل

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2738
خدا کنه .اطرافیان همش میگه بخاطر کار نکردن با بچه س.اما من خیلی باهاش کار میکنم ولی باز اون دلش میخو ...

نه عزیزم استرس نداشته باش .به موقعش راه میره

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
پنج ماهه بود چهار دست و پا رفتن و شروع کرد اما اون موقع خیلی آروم میرف بعد هفت ماه اینا ک شد خیلی سر ...

دختر من الان چهارماهو ده روزشه پاهاشو حالت چهار دستو پا میکنه ولی دستاش توان ندارن 😂

پسر منم 13 ماهشه.

چهاردست و پا نرفت اصلا. الان با گرفتن وسایل میره و گاهی دستشو ول میکنه و میاد طرفم. دو سه متر میره.

فکر کنم تا منو سکته نده راه نمیفته.

بچه شما حرف میزنه؟

پسر من حرفم نمیزنه بدبختی....

دق کردم از دستش به خدا 

من شنیدم دخترها تو کارهاشون زرنگ ترن هم زودتر راه میرن هم زودتر حرف میزنن

تو حرف زدن که خیلی زرنگه هرچی بهش بگیم صداشو درمیاره کلا درطول روز خیلی صداهای مختلف از خودش درمیاره .ولی راه رفتنو نمیدونم

پسر منم 13 ماهشه. چهاردست و پا نرفت اصلا. الان با گرفتن وسایل میره و گاهی دستشو ول میکنه و میاد طرف ...

چرا انقد حساسی عزیزم هر بچه ای ی جوره این روزاتو با استرس میگذرونی دوروز دیگه دلت تنگ میشه .

2706