2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تو بغلم و پستونک تو دهنش و یه روسری میکشم رو سرش و کتف خودم .قربونش برم عادت کرده زود میخوابه .گاهیم رو پا تکونش میدم.گاهیم تو گهواره.گاهیم تو کالسکه ش

ماهد پسر قشنگ مامان دوستت دارم
2731

یادش بخیر بچه که بودیم یه بار تو مدرسمون یکی از بچه ها میگفت من وقتی نمیخوابم مامانم میزنتم تا بخوابم😐😂😂😂😂😂😂😂

هر موقع خواستید لایکم کنید به جاش یه صلوات برام بفرستید💛😔
یادش بخیر بچه که بودیم یه بار تو مدرسمون یکی از بچه ها میگفت من وقتی نمیخوابم مامانم میزنتم تا بخواب ...

ترفند قدیمی هاست😂😂😂😂

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
2740

من بچم از اول ۱۲ ماهگی یادش دادم خودش بخوابه 

دراز میکشه انقد این شونه اون شونه میکنه ک خوابش میبره نهاین ۱۰ دیقس میخوابه خودش .ولی کوچیک بود پدرم درآورد همش رو پام بود

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
تو بغلم و پستونک تو دهنش و یه روسری میکشم رو سرش و کتف خودم .قربونش برم عادت کرده زود میخوابه .گاهیم ...

سلام مامانی. خوش به حالت. من بچم فقط زیر می می میخوابه. اصلا پستونک نمیگیره

من بچم از اول ۱۲ ماهگی یادش دادم خودش بخوابه  دراز میکشه انقد این شونه اون شونه میکنه ک خوابش ...

واقعا ای ول بهتون. 

جوجوی من فقط زیر می می میخ ابه. و مشکل اینجاس که من یک ماه دیگه مرخصی زایمانم تموم میشه. و واقعا مستاسل موندم

والا بچه تا یک وسال ونیم یا کلا تا وقتی که شیر میخوره راحته خوابوندنش. بعدازاون سخت میشه.من پسرمو بزور بادعوا میخوابونم. بش میگم اگه نخوابی زامبی میاد تورو میخوره. دوسال ونیمشه. چرا دروغ بگم اقا جان باترس میخوابه.خخخخ

2706