2752
2734
واقعا ای ول بهتون.  جوجوی من فقط زیر می می میخ ابه. و مشکل اینجاس که من یک ماه دیگه مرخصی زایم ...

مستاصل

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته من یه دختر یکساله ویه پسر دوسال ونیمه دارم. حالا خوابوندن دخترم مشکل نیست ولی پسرم اذیت میکنه خیلی شیطونه. مجبورم که با ترس بخوابونمش وگرنه نمیزاره بخوابیم.دخترم به خواب احتیاج داره نوزاده اگه خوابش بیاد گریه میکنه برا همین مجبورم اونم باترس بخوابونم.خخخخ

2731
واقعا ای ول بهتون.  جوجوی من فقط زیر می می میخ ابه. و مشکل اینجاس که من یک ماه دیگه مرخصی زایم ...

ب نظرم از الان یادش بده .من فقط ۲ تا۳ شب سختی کشیدم شب اول ۴۵ دیقه با خودش بازی کرد آخرش خسته شد خودش خوابید .شب دوم کمتر و سوم خیلی راحت تر .الان بعضی مواقع منم ا شیر خودم میخابه ولی بیشتر اوقات خودش .حتما هم باید کنارش باشم تا بخوابه

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
ب نظرم از الان یادش بده .من فقط ۲ تا۳ شب سختی کشیدم شب اول ۴۵ دیقه با خودش بازی کرد آخرش خسته شد خود ...

عزیزم آخه نی نی من گریه میکنه وقتی خ ابش میاد و اگر گریش زیاد بشه لجبازی می نه و حتی می می رو هم نمیگیره خیلی حالس بد میشه واقعا تمیرونم چی کار کنم. البته همه میگن باید چند دوز گریه کنه ولی می ترسن عصبی بشه و حس امنیت رو از دست بده

عزیزم آخه نی نی من گریه میکنه وقتی خ ابش میاد و اگر گریش زیاد بشه لجبازی می نه و حتی می می رو هم نمی ...

بااین فکر ک هیچ کس بچش رو نباید از خودش جداکنه  یادمبگیره عادت بد رو .تا کوچیکه میشه ترکش داد بزرگ شه سخت تره دوستم

چجوری یاد دادی تو رو خدا

والا از گذاشتن رو پام خسته و دیوونه شدم .شب اولی ک یادش دادم همه قصد خواب داشتیم خونه تاریک .رو تخت کنار خودم دراز کشیدمش خیلیییی ورجه وورجه کرد توجه نکردم شب اول ۴۵ دیقه زمان برد تا خوابش ببره مقاومت میکرد نق میزد ک بزارمش رو پام .منم سرسخت شدم توجه نکردم کنارش دراز کشیده بودم آخرش خیلی خودش خسته شد همونطوری خوابش برد انقد تعجب کردم  ک حد نداشت چون تو نت تحقیق کردم گفته بودن زیاد بدقلق میشن و گریه میکنن من شکر ۴۵ تا ۵۰ دیقه زمان برد خوابش .شب دوم شد نیم ساعت 

و همینطور کمتر و کمتر .الان نهایت ۱۰ دیقس فوری خوابش میگیره فقط باید سرسخت باشی نسبت ب نق زدنش  ریه کردناش .آخرش خودش خسته میشه میخوابه مطمن باش

چند ماهش بشه باید بری سرکار؟

الان هفت ماه و نیمشه عزیزم. ولی یک ماه و نیم دیگه باید برم سرکار و واقعا صبح تا شب دارم دعا میکنن عادت خوابیدنش درست بشه و اصلا پیش کی بزارم و مهد یا پرستار؟؟؟ مامانم طفلی سنی ازش گذشته و کنر و پاهاش درد نیگیره همش میگه بزار پیش من ولی آخه چطوری شیونای خوابش رو آروم کنه وقتی خوابش میاد و فقط می می منو میخواد

والا از گذاشتن رو پام خسته و دیوونه شدم .شب اولی ک یادش دادم همه قصد خواب داشتیم خونه تاریک .رو تخت ...

به خدا خسته نمیشه یکی دوبار با همسرم امتحان کردیم و انقدر شیون کرد که داشت می رفت ... و دیگه می می رو هم نگرفت تا بعد از یک ساعت و .... بلاخره زیر می می خوابید با لجبازی و شیون

به خدا خسته نمیشه یکی دوبار با همسرم امتحان کردیم و انقدر شیون کرد که داشت می رفت ... و دیگه می می ر ...

من چندتا برنامه دیدم توی شبکه منوتو .توی زاین مورد ک ناسازگاری کودک برای هرچیزی .خستش کن زیاد یا حمومش کن ک خسته شه چندین بار باید اینکارو کنی هربچه ای ی قلق داره بچش چن وقتشه؟

به خدا خسته نمیشه یکی دوبار با همسرم امتحان کردیم و انقدر شیون کرد که داشت می رفت ... و دیگه می می ر ...

عزیزن خدا رو شکر که نی نی دارید.من تاپیک دکتر پاکروش شما رو خوندم.میشه بپرسم برای بارداری پیش چه دکتری رفتید و چجوری مشکلتون برطرف شد؟ من ۷ ماهه اقدامم و دنبال دکتر خوب برای نازایی هستم

خدایا شکرت
2706