2737
2734
عنوان

بلاخره رفتم امام رضا (ع) رو دیدم

1364 بازدید | 53 پست
دیدم حرم. و مقبرشونو خیلی دعا کردم برای همه بچه های نی نی سایت و اونایی که منتظرن قبل از اینکه برم تو صحن و وارد بشم فکر میکردم از خدا خیلی دورم میگفتم مایا تو رو چه به حرم امام رضا ?!!
ولی به محض وارد شدنم احساس کردم سبکم مثل. خواب بود
زمستون شما رو هم دعا کردم
کلی مرده میوردن اونجا ! یجورایی ترس از مرگم از بین رفته بود!
ولی یه نکته منفی دیدم اونجا !
نتونستم برسم به ضریح ...آخه چرا اون چه وضعی بود??! به خانم بعد از کلی انجام راند بوکس و کشتی کج بازم برمیگشتم عقب! دوباره همون آش و همون کاسه!!!
یکی هم که قفسه سینه بنده رو مورد لطف و عنایت آرنجش قرار داد یه لحظه گفتم قلبم جر خورد!
به خانم خادم با حال نزارم گفتم بابا تا من بخام برسم اونجا 3 تا انفکتوس زدم دیگه حاجتام یادم نمیونه که!
گفت هر جا که باشی ضریح امامه بستمو گرفت زد به در صحن اینجا با اونجا هیچ فرقی نداره کلی ذوق کردم :)
ولی,ولی رفتم پنجره فولادی رو دیدم و با تعجب دستم بهش زدم :)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیارت قبول مایا جون ...من همیشه میرم امام رضا میشینم روبروی ایوون طلا با امام رضا حرف میزنم...خیلی در قید رسیدن دستم به ضریح نیستم

مقصود تویی کعبه و بت خانه بهانه.....
همین طور به گم شدنت ادامه بده،چون من حالم خوبه!
2731
وای عزیزممممممممممم التماس دعا............................اگه الان مشهدی این دفعه که رفتی حرم اگه زحمتی برات نیست سلام منم به اقا برسون..بگو مونا بهتون از اینجا سلام دادهههههههههههههههههه...دلم هواشو کرد
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
2740
مامان رها جون لطفا به مهمونهای اقا توهین نکن عزیزم................هر کجایی باشن اونقدر لیاقت داشتن که امام رضا دعوتشون کرده................................قربونت برم امام رضااااااااااااااااا
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
مامی رها کوچولو

1391/11/12 6:10 ب.ظ

عزیزم اینا شهرستانین فکر میکنند ضریح الان فرار میکنه از بیشعوری و بی فرهنگیشونه
.
.
من کلا با دست زدن به ضریح و اینطور چیزها مخالفم ولی الان تازه به درک شعور و فرهنگ رسیدم !!
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2706