2752
2734
عنوان

بلاخره رفتم امام رضا (ع) رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 53 پست
از دار الحجه بو پایین میری سر قبر اصلی .... اگه دستت رسید برای شینانوس هم دعا کن .... دارالحجه نزدیک غذاخونه حضرتی هست حتما برو طبقه پایین خیلی حس خوبیه.....
زان یار دلنوازم شکریست با شکایت.......امام حسین خسته شدم. هشت ساله منتظرم...
همین مدل زیارت کردن ما ایرانیا ضریح بوس کردن زمین بوس کردن سجده کردن سمت حرم رفتار های خوشنت امیزمون باعث شده وهابی ها بهونه بدست بیارن شیعه رو مرتد میدونند اگه این رفتارا رو نکینیم اونا هم نمیگن ما اماما رو می پرستیم خداییش امام رضا این رفتارا رو میپسنده؟ این همه تو تی وی میگن اداب زیارت اینجوریه این همه کتاب چاپ شده کی عوض میشه این وضع بقول یکی از دوستان ما ایرانیا هیچ کاری رو درست انجام نمیدیم مگه زور بالای سرمون باشه
من که رفتم همینجا اگه کسی فکر میکنه بهش توهین کردم معذرت میخوام
‏کاش انقدر حالم خوب بود که دلم واسه آدمی که توی گذشته بودم تنگ نمیشد...😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیارتت قبول عزیزم...
ترخدا خیلی منو دعا کن.
دلم خیلییییییییییی تنگ حرمشونه
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2731
سلام مایا جان زیارت قبول منو حتما دعا کن
اگه فردا رفتی برو طبقه پایین از خادما بپرسی راهنماییت میکنن اونجا خلوت تره و میتونی برسی به ضریح
باورت میشه من که مشهدی هستم شاید سه بار دست به ضریح بالا زدم اصلا نمیرم جلو چون خطرناکه ممکنه آسیب ببینی بعضی وقتها روسری از سر خانم ها در میاد تا برسن اونجا این چجورشه نمیدونم یا چادر دور کمر میبندن و با آرنج بقیه آدمهارو میزنن کنار تا برسن جلو من که خیلی ازشون میترسم
من فقط چند دقیقه زیر گنبد طلا می ایستم خیلی حس خوبیه و واقعا یک قطعه از بهشته جدی میگم
به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی