2752
2734
عنوان

بلاخره رفتم امام رضا (ع) رو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 53 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

*شنل قرمزی (فرزانه)*

1391/11/12 6:48 ب.ظ

مامی رها یه معجزه ! من شهرستانیم ولی اینقدر هم فرهنگ دارم که که خودمو نندازم رو بقیه برا رسیده به ضریح.

عزیزم خوبه ادم قبل از حرف زدن یه کم فکر کنه

خدا پدرت رو بیامرزه من منظورم با همه نبود ادم کار درست هم زیاده تو زیارت کردن
‏کاش انقدر حالم خوب بود که دلم واسه آدمی که توی گذشته بودم تنگ نمیشد...😔
Ariates

1391/11/12 6:46 ب.ظ

حال شما از کجا می دونید مهمونای اقا طلب مال دنیا و رفع گرفتاری می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه انسان رو از کجا میشه شناخت؟ غیر از اینکه رفتار انسان نشان دهنده شخصیت اونه ..عزیزم از روی رفتارش میشناسم که چادرشون رو پشت گردن میبندن با مشت و لگد میرن جلو
*شنل قرمزی (فرزانه)*

1391/11/12 6:49 ب.ظ

در ضمن شما مگر مامور اماری تو حرم؟ که میدونی کی شهرستانیه کی نیست ؟

ولاه با هر کدومی که اونجا بوکس میزنند صحبت میکنی لهجه دارند همشون مثل شما با کلاس که نیستن گلم
منم خودم شهرستانیم فکر نکن تیتیش مامانیم دارم این حرفا رو میزنم ولی به ادم با فرهنگ احترام میزارم
درسته به منو شما ربطی نداره میخواد حوائج دنیا داشته باشه یا حوائج اخرت نوش جونش ..ولی دیگه پاشو روی سر جمعیت نزاره بره سمت ضزیح
من عصبانی بودم که اون حرف رو زدم ولی اگه خودتم چند تا از اون ضربات رو نوش جان میکردی شاید لحنت از من بدتر میشد
این مسئله حرف یه بار دو بار نیست این کشتی گرفتن دم ضریح یه فرهنگ شده کار از زبون خوش هم گذشته
طرف وقتی کارش رو کرد میاد بیرون افتخار میکنه که قدرت منده بهش میگی مگه امام رضا اون تو نشسته امام رضا تو قلبته قلبتو صاف کن امام رضا رو میبینی میگه برو یره پی کارت ..میری حرم دلتو صاف کنی با این برخوردا بدتر دلت سیاه میشه وقتی میای بیرون...به خادم حرم میگم یدونه میله بزنین تا نوبتی همه برن زیارت کنند میگه میله میکنن میکنند تو شکممون
مگه من چی گفتم مگه من فحش ناموسی میدم خداییش بلانصبت بیشعور تو این جامعه کمه؟..یا شایدم اینجا مدینه فاضله است من اشتباه میکنم