2733
2739
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218400 بازدید | 15785 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرفوون تمام این نینی های خوشگل و تبریک به ماماناشون

خدایی هرچی به شکمم نیگا میکنم، اصلااااااااااااا باورم نمیشه که یه نینی کامل این شکلی توش باشه. همش به شوهرم هم میگم تو باورت میشه؟!!!

یه وقتا دلم میخواد و میگم کاش شکمم شیشه ای بود میشد توشو دید شاااااید بشه باور کرد.

واقعا این بچه دار شدن یک معجزه به تمام معناست و اصلا در ذهن آدم نمیگنجه... جل الخااااااااالق
سلام و صد سلام به مامانی ترکیده و نترکیده.
37 هفته و 3 روز
اول از خودم جواب در کنم بعد از خودم مینویسم، چون میدونم بخوام داستان این 7-8 روزو بنویسم دیگه وقتی برام نمیمونه،
اول تبریک بگم به مامانی گل تاپیک
نازگل من، ساحل، عاطفه، دزیره. ایسان و غزاله جون. ان شاءالله که نی نی های گلتون در پناه لطف خدا سالم و سلامت باشن و خدا شملرو براشون نگه داره. ببخشید که دیر تبریک گفتم، شونصد تا ایمیل نی نی سایتی از خودم در کردم هیچکدوم نمیرسید انگار فقط مال مامان اتریسا رسیده بود، راستی بگم اونم حال خودش و دخملش خوبه خوبه،
نازگل من و ساحل جوون، ان شاءالله که نی نی هاتون سالم و سلامت میان خونه یا شایدم اومدن، غصه نخوریدااا رو نینی تاثیر داره، مطمءن باشید حکمتی توش بوده حتما،
عاطفه جووون ماشاءالله چه دخمل نازی ، اون ست بیمارستان بهمن منو کشته ، ابی و صورتی، خدا حفظش کنه، جوون من بدو بیا از زایمانت بگو ، یه خورده شهامت پراکنده کن، من هنوز دست و پام میلرزه اونم با این جوجوی فسقلی منتها کله گنده. به قوت قلبت نیاز دارماااااا.

دزیره جووون عجب عکس داغی ، تازه از تنور دراومده، افرین که اولین عکس نی نی رو گذاشتی ، خدا حفظش کنه ، هزار ماشاءالله

سارا کوچولو وزن ربطی با زایمان طبیعی نداره ، بیشتر دور سره که مهمه، وسایل نی نیوت هم مبارک ، خیلی نازه . به سلامتی

لیلیان جوون مطمءن باش با به دنیا اومدن بچه ها خداوند اولین هدیه ای که به مامانا میده صبره

مامی الی درد مشترک همه مون ان شاءالله با ورود نی نی هامون به شادی تبدیل میشه
باقالی جوون بهترین چیز واسه وزن گیری گوشت و پروتءینه

مامان امین جوون نکته هات عالین، ما مناظر بقیه تجربیات ارزشمندت هستیم

مینا جوون اخه چطور دلشون اومد همچین چیزی بهت بگن، چقدر سنگدلن به خدا، کار خوبی کردی به حرفشون گوش ندادی ،
پریا جوون ببینم تا کی سر حرفت میمونی. ههههه دختر تو 10 سالگی شوهر میکنه، حالا میبینی خخخخخخ بعدشم واقعا بیخیال مادرشوهر بشید، کلا من میگم همشون یه جورن. منتها با درجات متفاوت. پس خودمون رو به خاطرشون ازار ندیم.

نازنین جوون ان شاءالله به سلامتی بری و زایمان خوبی داشته باشی

نیلی جووون یعنی الان ترکیدی??? ان شاءالله به سلامتی

خورشید جوون نگران نباش، ان شاء الله به سلامت میری و میای با نی نی

اکرم جوون من نی نیم فوق العاده کم وزن بود با استراحت و خوردن هر روز گوشت مرغ ماهی یا قرمز اونم بدون نون و برنج وضعیتش خیلی بهتر شد خداروشکر،

بی همتا جوون به اکرمم گفتم واسه وزن گیری فقط استراحت و خوردن پروتگین به مقدار زیاد، من نی نیم تو 33 و 5 روز 2000 گرم بود بعد 18 روز با این رژیم شد 2760. منتها استراحت کنارش خیلی مهمه. اب زیاد باید بخوری ، روزی دوسه لیوان هم شیر

ماسی ججووون ممنون واسه جدول، بعد مهم نیست تاریخ تقویمی چه روزی باشه، مهم خود نی نی و سلامتشه،

مامان امین پوشک ها سایز یکشون ارزونتره ها، سایزای بعدی گرونتره اینو مد نظر داشته باش، بعدشم هاگیز رو من تو مولوی دیدم، وسایل بهداشتی فروشی ها.
ممن خودم جان بب سایز یک گرفتم و بقیه اش رو مولفیکس ترک، جان ب ب سایز یک رو شهرستان 34 و مولفکیس ها رو 40 . پمپرزم سایز 1 40 بود بقیه سایزا 46

شیوانا جوون منتظر عکسای اتاق نی نی هستیم، پیشاپیش مبارکه

نفس باد صبا اینقدر حرص نخور ، مردا همیشه همینجورین، شوهر منو میگی التماسش میکنم کلا خرج نکنه، فرقی هم نداره واسش من باشم یا خونواده خودش یا خونواده من

باران جوون منمنون واسه متن قشنگت

پگاه جوونم ان شا الله که چیزی نیست، حتما تکوناش به خاط سر ماخوردگیت کم شده
ماری جوون ان شاءالله زایمان طبیعی راحتی داشته باشی گلم

الاله جوون ابهتره از وقتای باقیمونده لذت ببری، دکتر من میگفت بعد زایمان التماس میکنید دو روز بزارینشون سر جاشون تا بتونید به خودتون و کاراتون برسید، ان شالله زایمان خوبی داشته باشی
ضحی جوون چه خبر? اخر ابانی شدید شما، ان شاءالله این روزا هم به شادی برات سپری بشه

میس ماری جووون نهدخسته عزیزم، عروسی و رنگ موهاتم مبارک، من که کلا از رنگ کردنشون پشیمون شدم، یه خورده جوون گرفتن این مدت گفتم بزار کلا بعد زایمان نابود نشن،
منم کلی کار نکرده دارم ولی خب یه کارایی هم کردم . این نیز بگذرد

خورشید جووون اتاق پسری خیلی نازه، مبارکش باشه

نگار جوون منم نه خارش داشتم نه ترک، تا این دو هفته که رعایت کروم و جوجو داره بزرگ میشه زیر شکمم کلا هاشور خورده، و بعضی وقتا ان چنان میخاره که دوست دارم خودمو چنگ بندازم، ان شاالله که این رورام بگذره اونم به شادی

باقالی جوون زودی خبر بده ببینیم دکترت چی گفته

اتنا جوون ان شاالله که چیزی نیست، دفع پروتیین تنها خودش زیاد خطرنا نیست

نبیدا جوون عاطفه زایمان کرده یه بچه 4 کیلویی، میشه چرا که نه? خیلی ها همینجا میخوان طبیعی بزان، اصولا زایمان همون طبیعیه

ساناریا جوون دیگه چیزی نمونده، شمارش معکوسه . ان شاءالله همه ی دردامون با ورود نی نی هامون به شادی و ارامش تبدیل بشه

غزاله جووون و ایسان جووونم
ماشاءالله به بچه های شما هم ، خیلی نازن ، خدا حفظشون کنه.

به به ابریشم جووون، خب صبر میکردی عکس عروسیشو میزاشتی . ماشاءالله به هر دو تا دسته گلت ، خدا برات نگهشون داره. زود زود بیا از تجربیاتت بگو
قوو جونم اننگار داری میری بترکی ، ان شاءالله به سلامتی، میخولستم زودتر پست در کنم نشد ، این هفته رو اگه خوب استراحت میکردی و فقط پروتیین نیخوردی حداقل 300 گرم اضافه میشد جوجوت، ان شاءالله که خوب وزن گرفته ، اتاقشم خیلی خوشگله، مبارک باشه،
گیس گلابتون جووون وسایل جوجوت مبارک ، ان شاءالله به شادی و سلامتی
مصی جوون ان شاءالله که نی نیت ارووم بگیره و سر وقت خودش بیاد، ارامش بهترین چیزه برات

Lilypie Maternity tickers
2742
سلااااااااااااااااااااام به مامانای گل

35هفته و 4 روز
تو این هفته انقدر سرم شلوغ بود که فقط هول هولکی یا حول حولکی(خخخخ) میومدم پستا رو میخوندم و به بعضیا جواب میدادم و اصلا وقت نمیشد از خودم بگم...از مشغله که انقدر زیاد بود که دکترم نرفتم انقدر مامان با فکریم من..ولی فکر کنم دخملم دیگه چرخیده باشه یعنی امیدواااااارم....حالا من از هفته 20 که برا جنسیت رفتم سونو تا الان دیگه نرفتم و از نی نی هییییییییییچ خبری ندارم و کلی دلم براش تنگ شده، امیدوارم این دفه که میرم دکتر برام سونو بنویسه
یه خواب خوشگلم دیدم که زایمان کردم و قشششششششنگ تمام مراحل زایمان طبیعی رو یه بار تو خواب طی کردم... تو خواب تاریخ زایمانم 29 مهر بود که با خودم گفتم دخترمم آخر آبانی نشد...حالا 29 مهر من 35 هفته و 6 روزمه،خدا رحم کنه اون روزو

میس ماری جون مبارک باشه متاسفانه من نمیدونم چرا بعد رنگ اینجوری شدی ولی انشاالله چیزی نیست گلم و نی نی هم هیچیییییی نفهمیده چه برسه که اذیت شده باشه

خورشید جون خیلییییییییی نازن مبارک خودتو گل پسرت باشه

مامی الی جون بچه ها که قبلا گفتن نان 1 خوبه برا شیرخشک ولی من نیدونم

نگار جون تو کلاسا بمون گفتن عنبر نسا یا همون پشکل ماچالاق هم خوبه برا خارش

قوجون هم رنگ موهات هم اتاق نی نی مبارک باشه گلم خیلییییی قشنگ بود

ابریشم جووووون وااااااااااااااای مگه قصد جونمونو کردی این عکسای نانازو میذاری...قلبون اون خمیازه کشیدنش :*

آتنا جون انشاالله که چیز خاصی نیست

نبدیا جون عاطفه حی و حاضر با یه بچه 4کیلویی زایمان طبیعی داشته

آیسان جوووووون اگه پسملت دم دست بود قورتش میدادم ...خدا حفظش کنه عزیزم

ماری جون شوهرم من میگه کاشکی شکمت مثل بادکنک که وقتی باد میشه نازک میشه و توش معلوم میشه بود تا نی نی رو میدیدیم خخخخخ

مامان نسیم جون ممنونم عزیزم:*....اینم از عجایب نی نی سایتیه دیگه خخخخخخ
چقدر حس و حالتون خوبه!!!!!!!
سلام
من ایشالله مامان بهمن هستم توی هفته 24 هستم
حال کردم دیدم اینقدر با هم خوبید!اینقدر انرژی دارید
واسه من و دخترم هم دعا کنید
من هم میخوام زایمان طبیعی داشته باشم اگه خدا بخواد
امیدوارم بتونم
I LOVE YOU,GOD
2738
سلام به همگی

36 هفته و3 روز

من هم فردا نوبت دکتر دارم و باید براش 800 تومن پول ببرم تاریخ زایمان سزارین را زده 14 آبان ولی نمودونم قبول میکنه بزنه 15 آبان فقط برای اینکه دقیقا نیمه پاییز باشه

در مورد پوشک مالفیکس من از کسایی که الان استفاده دارن میکنن پرسیدم میگن خوبه یعنی الکی میگن بریم یه مارک دیگه بخریم من اصفهان هستم نمیدونم مارک خوب از کجا بخرم؟

من هنوز برای بعد از زایمانم هیچ لباسی نخریدم اگه کسی خریده راهنمایی کنه لطفا

قو جون
اتاق دخملت مبارک خیلی خوشکل وملوسه تو هم مثل من زیاد اسباب بازی نخریدی انگار ؟ تمیزکازیهاتم مبارک
برای بعد زایمان چی خریدی لباس ؟ راستی من تصمیم گرفتم برم عکاسی ولی واقعا نمیدونم چه لباسی باید بپوشم میشه بگی چی پوشیده بودی؟
موهاتو رنگ کردی از دکترت پرسیدی اشکال نداشت ؟

آیسان جون چه پسمل نازی قدمش خیر باشه ایشالا

اون هایی که سزارین کردن بیان بگن فشارشون دادن بعد از عمل یا نه ؟

تو رو خدا بیاین یک کم ما رو از استرس در بیارین .

دلشاد جون
تاریخ سزارین چندمه آخه دیدم هفته ها مون مثل همه ؟

نفس باد صبا
از دست این شوهرا لنگش شوهر اصفهانی من که زرنگه ولی هر کاری دلش بخواد میکنه دیروز قرار بوده که بخاری ها رو راه بندازه صد بار گفتم که بخاری ها باید شسته بشه آخرش هم گوش نداد وهمینطوری روشن کرد . همش میگم کاش احتیاج آدم به این مردا نباشه میگم کارگر بگیر میگه عزیزم من خودم کارگر هر کاری داری به خودم بگو ولی غیر از حرص دادن هیچ کاری نمیکنه

آتنا جون
دکترت برات آز نوشت مشکلی داشتی؟ آخه این دکتر من خیلی ریلکس دیگه این ماههای آخر دریغ از یه آزمایش یا سونو که بنویسه

خورشید خانوم
اتاق نی نی مبارک باشه همه چی خوشکل ونازه کالسکه مارکش چی بید چند خریدیش ؟

ابریشم جون
قدم نورسیده مبارک باشه چه دخمل نازی خدا حفظش کنه هر دوشونو

ساحل جون
بیا خبر بده خوبی نی نی خوبه ؟

میس ماری جون
رنگ موهات مبارک چه مارکی زدی ؟

نگار جون شکم منم خارش داره ولی کرم مرطوب کننده که میزنم خوب میشه راستی پمپرز از کجا خریدی ؟

مامی الی جون
منم خریدام مونده هنوز برای خودم لباس نخریدم بعدشم هنوز فکر میکنم یه کارایی نکردم البته تمیز کاری را گذاشتم هفته آخر

راستی دوست جونا کسی نرفته برای بانک بند ناف اقدام کنه ؟ من روز 5 شنبه رفتم آزمایش مربوطه را دادم حالا امروز باید جواب بگیرم فردا برم برای قرار داد

ماری جون وآلاله جون انشاله به سلامتی زایمان کنید

ضحی جون یه هفته از من عقب تری انگار کارات ردیفه برای رفت وآمد بعد از زایمان لباس چی گرفتی؟

مینا جون
این بیمه انگار درست بشو نیست خوب شد من نرفتم دنبالش اخه دکتر من هر کاری کردم برام ننوشت گفت اگه منم بنویسم بیمه اذیتت میکنه ومن به جاش با هزار مصیبت مهر را دور کاری گرفتم البته کار خدا بود که درست شد انشااله که درست میشه عزیزم
پسر کوچولوی نازم به امید خدا به زودی صاحب یه خواهر نازوکوچولو میشه خدایا عاشقتم
حالا بنویسیم از خودم جوجوم.
هفته پیش بعد از بله برون خواهر شوهر جنازه ای شده بودم بیا و ببین، کل سنبه و یکشنبه خواب بودم، خسته و کوفته، به حدی که گفتم انفلو انزا گرفتم، یکشنبه وقت سونو داشتم که ببینم جوجومون وزن گرفته یا نه، اما از اونجاایی که به خاطر بله برون نتونسته بودم خوب استراحت کنم به شدت غمگین و نا امید بودم، خلاصه رفتیم و در کمال ناباوری هم خودم هم سونوگرافه جوجومون تو 18 روز 700 گرم اضافه کروه بود، یعنی جوری بود که سونوگرافه دو سه بار اندازه زد که مطمءن بشه و گفت هر کاری که کردی خیلی خوب بوده و ادامه بده، دکی هم تقریبا متعجب شده بود و گفت خیلی خوبه و از همون روز بهم اماده باش زایمان داده ، البتع سرش پایین نیومده ولی دوشنبه بعد میرم واسه معاینه لگن ، فقط تنها مشکل کله گنده پسرمه که البته به خورده رشد فزاینده اش کم شده بود و امیدوار کننده واسه زایمان طبیعی. چون دکترمو عوض کردم هنوز تکلیف بیمارستان معلوم نیست، دکی گفته خودش بهم میگه باید کجا برم،گفت چون سر بچه ام بزرگه ممکنه تا من برسم ببرنت سزارین واسه همین بیمارستان رو خددم معرفی میکنم که هماهنگ تر باشه برام واسه همین بعد از معاینه خودش میگه کجا باید برم واسه زایمان، گفت اگه سزارینی هم شدم خودم انتخاب میکنم که کجا برم،
ساک جوجو رو دیشب بستم ، مونده ساک خودم که کلی چیز کم داره، امروز فردا میگیدم. فقط موندم تو این لیستهای اینتدنتی این چیزایی که مینویسن واقعا نیازه? البته چون هنوز بیمارستانم معلوم نیست مجبورم همه چیز رو داشته باشم، ساک خودم و جوجو باید جدا باشه یا میشه تو یه ساک گذاشت? خواهشا جواب بدید

کارای خونه هم کم کم داره روبه راه میشه، خواهرام اومدن کمکم کلی کار کردن و لی الان خودم دوباره خونه رو منفجر کردم، چون تازه اساس کشی کردیم خونه نمیزه ولی نامرتب، تا میام یه جاییش رو درست کنم همه جاشو میریزم به هم ،امیدوارم کارام به زودی تموم بشه.
اتاق جوجوم میمونه واسه 10 ابان به بعد که تخت و کمدش رو بیارن، حالا بزام تا اونموقع یا نه خدا میدونه
سر اسم گل پسر هم فعلا با شوشو به تضاد رسیدیم، همشم تقصیر خودما که هی اسم از خودم در میکنم حالا گیر داده به یه اسمی که پیشنهاد خودم بود ولی خووم همچین خوشم نمیاد،
فعلا خبرا همین بود تا بعد

Lilypie Maternity tickers
سلین جون خخخخخ نمیدونم چرا 35 اش نخورده بود

شیوانا جون من برا خودم هنوز چیزی نخریدم آخه خیلی امید دارم لباسای قبل بارداری اندازم باشه نمیدونم واقعا نیازه برم چیز جدید بخرم یا نه بذارم یه ذره رو فرم تر بیامو لباس خوشگل بخرم

مامان نسیم جون من 1 ساک گذاشتم به نظرم همون یکی کافی باشه....راستی خداروشکر که وزن نی نیت خوب شده انشالله تپل مپل باشه...البته یه چیزی دیگه من دارم به این وزنایی که تو سونو میگن شک میکنم آخه یکی از فامیلامون که 2 هفته اس فارغ شده میگفت 2 روز قبل از زایمانش بش گفتن وزنش 2700 ولی 3400 بوده
سلام به مامانای گل و دوست داشتنی
36 هفته و یک روز.

ما دیروز رفتیم جهاز برون...هی ما چشم انداختیم یه ایرادی گیر بیاریم بکوبیم تو سر عروس...خدایی پیدا نکردیم...بیچاره همه چی داده بود و خیلی هم خوب و عالی بود.حالا ما چشممون محتویات درون یخچال رو بدجوری گرفته بود...دلم میخواست طی یک عملیات انتحاری بپرم تو یخچال همون تو بمونم همشو بخورررم.ینی میخوام یه شب برم دزدی...آی چیزای خوشمزه خوشمزه تو یخچال فریزر بود...آی دلم خوااااست.

عاطفه جان: این یک مورد است از یک مامان با تجربه به یک مامان با تجربه دیگه که شما باشی:
موهای نوزاد چه زیاد باشه چه کم همش میریزه...بعد موهای اصلی در میاد...من دیدم نوزادایی رو که کاملا کچلن...الان گیس دارن قد کمون...رنگ شبق..از شبق مشکی ترک..از کمون بلند ترک/خلاصه اینکه ممکنه موهاشون کاملا تغییر رنگ بده...پسر من یک موی مشکی مخملی داشت پر پشت...بعد 6 ماه هی ریخت بعد که در اومد خرمایی روشن بود.پس غصه نخور عزیزم.

نفس باد صبا جان:
ممنون که تو تحقیقات کمکم کردی.
دقیقا کار درستی می کنی...حالا خوبه شوهر شما اگه پولش زیاد بشه خرج خانواده می کنه...بعضی هاشون که جیبشون پر باشه میره واسه الواطی...بهتره ازین اول همون گرون ترین و بهترین رو بخری...من که بچه دومم هست ولی سر اولی مد نبود که...خیلی ها کهنه و پوشک ساده میزاشتن من زیر بار نرفتم و از همون اولش پنپرز کردم...ولی حالا دیگه 2 تا هستن مجبورم یکمی مدارا کنم.میترسم اگه گرون بخرم شوهره گیر بده بگه بچه رو نبند اصلا...یه ربع یه بار ببرش سر توالت فرنگی!

گیس گلابتون...پنپرز رو خریدی 35؟...از کجا؟؟اینجا که میده 40 تومن.بازم مرسی که تو تحقیقات کمک کردی.
خوبه من با مادر شوهرم تو قهریم...وگرنه اینبار همون دیگه خون راه میفتاد...جیش 1000 تومنی!!فاجعه!!
فعلا که همه گفتن پنپرز بهتره...من دنبال یه مارک مناسبتر هم میگردم.
باقالی جان مارک بارلی هم میپرسم ببینم چنده.مرسی عزیزم.

سارای کوچک...مبارکه وسایل نی نی...ایشالا خوش قدم باشه.دخترت هم اسم منه...اگه 19 آبان به دنیا بیاد تولدش هم با من یکی میشه.

غراله جان مبارکه عزیزم...به سلامتی...خدا حفظش کنه برات.الان کلی بهت حسادت می کنم که چربی شکمت رو برداشتی...خیلی حس خوبیه مگه نه؟؟؟؟؟؟
دخترت شبیه سوفیا نیست...شکل کی شده؟؟؟؟؟؟؟ببوسش از طرف من.

ماری جان و قو جان...مامانای بعدی شمایین...راستی مامان کیان کجاست؟؟اونم باید زایمان کرده باشه.

پگاه جان منم از فشارم میترسم....ینی این روزا همش استرس دارم...امیدوارم واست مشکلی پیش نیاد تا همون 6 آبان زایمان کنی.

دزیره جان اسمش خیلی قشنگه...نامدار باشه الهی.

میس ماری جان خسته نباشی...ما کوچکتیم...بازم اگه سوالی داشتی و کمکی خواستی حتما بپرس...تا اونجا که بتونم کمکت می کنم.بوووس.

خورشید خانوم مبارک باشه وسایل نی نی...به شادی استفاده کنی.خیلی خیلی خوشگلن.

مامان الی جان: روزای اول اگه شیر کم بود...قنداق و شیر خشت ترنجبین بده بخوره...خیلی دوست دارن نی نی ها...برای بعدش من دیگه اطلاعی ندارم.ایشالا شیرت زیاد باشه.

قو جان مبارکه....ایشالا واسه عروسی دخترت بری آرایشگاه.

ابریشم جان...وای چقدر این 2 تا بچه تو شبیه به همند...خدا حفظشون کنه جفتشون رو.ایشالا زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه.ماااچ واسه جفتشون.
یکمم حفظ آبرو کن برا دخترت...دیگه ما پسر دارا نمیایم سراغش هااااااااا.

آتنا جون از طرف من یدونه فحش از نوع آبدارش نثار روح اموات مادر شوهرت کن تا اندکی از سوز دل ما بکاهی.آی بدم میاااااااد ازینا.

نفس باد صبا جان:
در مورد سارافون...سعی کن ازین تونیکای آزاد و بلند بگیری که باشلوارش بپوشی...حالت بلوزشلوار داره و شلوارش هم کمرش کش یاشه.بدن هر فردی یه فرمی داره...ممکنه بعد زایمان یهو جمع بشی..ممکنه هم نشی..در هر صورت اگه سزارین باشی به خاطر بخیه تنگ نمی تونی بپوشی...
هوا البته داره سرد میشه...به نظر من بهتره برای بیرون یه پانچ بافتنی یا فوتر بخری.واسه تو خونه هم یه سارافون ازین هندی ها یا پیراهن جلو دکمه دار بلند.

آیسان جونم خیلی گل پسرت نازه...خدا حفظش کنه برات....ببوسش عزیزم.

مامان نسیم جان...مرسی که راهنمایی کردی...پنپرز اینجا هم 40 تومن سایز 1 بود.(در مورد ساک هم برای خودت بیمارستان همه چی میده...اگه لوازم آرایش چیزی میخوای ببر.برا نی نی 2 دست ببر با یه پتو دور پیچ...شیشه پستونک.دستمال بزرگ و زیر انداز تعویض و پنپرز)

شیوانا جان زایمان منو داده 15 آبان...میخوام صحبت کنم بکنم 19 آبان با تولد خودم یکی بشه.
در مورد لباس هم من میخوام برم 7 تیر...فروشگاه حامیلا و مامیلا...بسیار چیزای خوبی داره عزیزم.

فعلا همینارو یادمه...فقط کاش ساحل بیاد یه خبری بده...نگرانش شدم.
بوووس واسه همتون.

Lilypie Pregnancy tickers
سلام
احوال همه ی مامانای ناز آبان 92 چطوره ؟

تبریک ویژه به همه ی دوستایی که هدیه هاشونو از خدا تحویل گرفتن
ساحل عاطفه دزیره ابریشم غزاله آیسان و سمیه عزیز
بچه ها خوش به حالتون من که دیگه صبرم تموم شده یعنی کی تموم می شه ؟

خیلی خوشحالم واستون از طرف من یکی یه ماچ آبدار رو لپ همه ی نی نی های نازتون
ان شالله به سلامتی به شادی و با خیر وبرکت برای شما و خانواده هاتون
2706