2752
2734

آیت الکرسی

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

استرس ...عصبانیت و ناراحتی ...باعث این چیزا میشه

اگه کابوس میبینی هم همینطور و از خواب میپری و نفست هم بند میاد لباس آزاد بپوش موقع خواب غذای سنگین نخور و بینیت مطمئن شو پولیپ نداشته باشی وگرنه طاق باز نمیتونی بخوابی راه نفست گرفته میشه و قبل از خواب دمنوش اسطخدوس یا گل گاو زبون بخور یا عرق ییدمشک

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
استرس ...عصبانیت و ناراحتی ...باعث این چیزا میشه اگه کابوس میبینی هم همینطور و از خواب میپری و نفست ...

تمام چیزایی که گفتی نه ندارم حتی بیدار که میشم میبینم که اروم هستم… 

اتفاقا امشب دمنوش اسطو خوردم یه کم

قرآن بزار کنار تخت که بخوابی 

و آیه الکرسی و چهار قل بخون قبل خواب 

خونه رو از انرژی منفی پاک کن و اگه چیز نجس دارین از تو خونه پاک کنین اگه فرشی نجس هست یا چیز دیگه 

اسپند دود کن تو خونه و گوشه های خونه اسپند رو بچرخون. 

عزیزم ممنونم میشم آخرین تاپیک  من رو نظر بدین