2752
2734
عنوان

مامانهای آبان 92+ نی نی های ناز و سالم و باهوش

| مشاهده متن کامل بحث + 1218424 بازدید | 15785 پست
سلام به همه مامانای جایزه دار
قدم نورسیده ها مبارک باشه
ایشالا قدم همه فرشته های نورسیده برای کل این دنیا مبارک باشه و همه اش اتفاقای خوب بیفته
غزاله جون. آیسان جون. ابریشم عزیز مادرشدنتون مبارک
خورشید خانم اتاق گل پسرت خیلی قشنگ و باسلیقه اس. انشالا به دل خوش استفاده کنید

بچه هایی که درباره پمپرز پرسیده بودن. میتونن از خیابون بنی هاشم تهران(سمت شرق) خیابان رحیمی فروشگاه گلها خرید کنن. من هفته پیش دوبسته پمپرز سایز یک خریدم 70 تومن

وقتی خریدین و کیف کردین یه صلوات هم واسه سلامتی این دخمل من بفرستید که فشار و قندم زبونم لال براش مشکل ایجاد نکنن

قو جون وسایل دخمل گلی هم مبارکا باشه ایشالا جهاز برونش

همه تونو دوست دارم

"دنیز"قشنگم به زندگیم خوش اومدی...
سلام دوستان. اونایی که بیمارستان بهمن سزارین کردن میشه بهم جواب بدین؟ خواهشا؟من هر چی زنگ میزنم اشغاله.
هزینه سزارین تون چقدر شد ؟
ساک بیمارستان چی دادن؟
از کادر پرستاری راضی بودین؟
اناق خصوصی یا Vip هم داره ؟هزینه اش چقدره؟ اتاقاش چند تخته است؟
ظاهر اتاق و بیمارستان چطوریه؟(من باید برم یه روز ببینم اما هنوز نرفتم)
هزینه فیلمبرداری چقدر میشه ؟
درمجموع چه نمره ای میدین بهش؟

شرمنده ام اما بین نیکان و بهمن میخوام به تصمیم برسم. ممنون میشم دوستان این قدم های آخر هم منو یاری کنید
www.ma3nafar-mh.blogfa.com
Lilypie Pregnancy tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه دوستان

یه هفته اینترنت خونه ما قطع بود آخه دارن کنار خونمون خاک برداری میکنن زدن سیم تلفنو ویران کردن و کل آپارتمان تلفنشون قطع شده هنوزم درست نشده.20 صفحه عقب موندم که فک نکنم بتونم همشو بخونم.امیدوارم حال همتون خوب باشه و به کسایی که بچه هاشون به دنیا اومده تبریک میگم ایشالا همشون سالمو سرحال باشن.
من و دخترمم خوبیم و 4شنبه صبح واسه سزارین میرم بیمارستان و به اومد خدا مانلی عزیزمو بغل میگیرم.خیلی استرس دارم.برای همه آرزوی سلامتی میکنم
برم یه سری بزنم ببینم کی زاییده و چه خبره
bitamira جوون! سلام.

انشاله بسلامتی عزیزم. داشتم دنبال اونی میگشتم که میخواست اسم نینی شو مانلی بذاره که خودت از غیب ظاهر شدی

منم اسم دخملم مانلی ه، به امید خدا. البته این اسمو قبل از بارداریم انتخاب کرده بودیم از تو سایت ثبت احوال. هنوز به خانواده هامونم نگفتیم که سورپریز باشه براشون

من تو هفته 40 م و چون زایمانم طبیعیه منتظرم. چه بسا روز تولدشونم یکی بشه. انشاله زایمان بسیار خووبی داشته باشی عززززززیزم
2731

36 هفته و 1 روز
سلام دوستان ..امیدوارم همه خوبو خوش باشید
اول تبریک به آیسان و غزاله جون انشالا زیر سایه پدرو مادر بزرگ شن. چقدر گوگولی بودن
ابریشم جون ماشالا ..راستی چقدر شکل هم هستن

دوم تشکر از بچه هایی که اطلاعات پوشکی خودشون رو در اختیار گذاشتن ..من که هیچ تجربه ای ندارم همون اول تا فهمیدم حاملم رفتم 3 بسته سایز 2 و 3 بسته بزرگترین سایز مامی بیبی رو خریدم حالا موندم چیکارشون کنم .

تا جایی که پی بردم من با مامان امین و شیوانا و ضحی و دلشاد تقریبا هم تاریخ هستیم ..ایشالا سر موقع به دنیا بیان
قو جون و بیتامیرای عزیز ایشالا به سلامتی فارغ شین .
برا منو دخملی هم دعا کنین.
راستی بالاخره سیسمونی دختر بلای ما هم 3 شنبه این هفته میرسه ..البته نصفش پسرونست
سلاااااااااااااااااام من اومدم
دکی گفت دوباره آز رو تکرار کنم... اما گفت چون فشارم خوبه و ورم هم ندارم احتمالا ترشح وارد ظرف آز شده و به همین دلیل پروتیین مشاهده شده. خلاصه گفت نگران نباش

ساناریاجوووون ضحی جوووون مامان نسیم جووووون ممنوننننننننن دوستای گلم

شیوانا جون
عزیزم من مشکلی نداشتم اما دکی من هر ماه واسم آز ادرار مینویسه ... حی گفت تو این 3 هفته آخر خودم آز بدم و اگه مشکلی بود بهش اطلاع بدم اگه هم نبود که هیچی

زر طلااااااااااا
منم با شماهام دیگه... 19 آبان تاریخ سز بهم داده

مامان امین
عزیییییزم این مامی شوشوی من اینقدر خون به جیگر من میکنه که روزی 100 بار نثار خودش میکنم ... امروز هم یکی از طرف شما نثار خودشو امواتش کردم ....

بیتامیرا جوون
ایشالا به سلامتی گلم... امیدوارم تا آخر هفته نت خونتوم درست شه که همین اومدی عکس در کنی از مانلی کوچولو
هر انسانی عطری خاص دارد !

گاهی ...

برخی ؛ عجیب بوی خدا می دهند ...

مثل " مادر "
Lilypie Maternity tickers
سانارینا جان مرسی عزیزم/حالا دو زاریم افتاد.

گیس گلابتون مرسی عزیزم...من شنیده بودم اونجا قیمتاش خوبه.حالا میرم اونجا.

بیتا میرا جان به سلامتی...اول ماه آبان ...اولین آبانی این تاپیک میشه...البته اگه ماری جلو نزنه.

زر طلا و آتنا... منم در رقابت شما شرکت خواهم کرد.منم 36 هفته و 1 روزمه.ببینیم نی نی کدوم اول میشه.

بوووووس.
Lilypie Pregnancy tickers
صرفا برای مامانای علاقمند به زایمان طبیعی... دوست داشتین بخونین و بنظر من خودتون هم سرچ کنین و اطلاعاتتونو تو این زمینه بالا ببرین.

http://vazeh.com/n-4168502_%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B7%D8%A8%DB%8C%D8%B9%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AF

کلا تو هر زمینه ای آدم با دید باز و اطلاعات کامل بره جلو خیییییییییلی بهتره. بنظر من محکم و مصصم بودن عاطفه هم تو این مورد از همین موضوع سرچشمه میگرفت و خدارو شکر به نتیجه دلخواهش هم رسید.
سلام به بمب های انفجاری!! که هر لحظه امکان ترکیدگی دارن!
خوبین؟ خوشین؟ ما هم خوبیم خدا رو شکر، نی نی منم گویا داره زردی میگیره، البته اصن نگران نیستم چون تو این دوره زمونه به راحتی کنترل میشه، امروز آز دادیم که زردیش 13.8 بود، دکتر گفت 24 ساعت بعد تکرار بشه اگه بیشتر شد نیاز به درمان داره، اگه کمتر شد زردی طبیعیه که 0.6 نوزادها تو 7 روز اول زندگی میگیرن...
اکرم جون به روی چشم، موقع شیر دادن برات دعا میکنم عزیز، البته به یاد همه دوستای نی نی سایتی هستم...
بی همتا جون من هنوز شکمم رو نبستم!! می ترسم دیر شه، هی دست دست میکنم، در این باره اطلاعای یافتی به منم بگو اجرا کنم! هر کی منو میبینه میگه پس این یکی نی نی رو چرا درنیاوردی!!؟؟ خخخخ
مصی جون من اولین باره که این لیزرو میشنوم و اطلاعاتی ندارم، ولی به نظر من که بیخیال شو!! بذار روند طبیعی خودش...
من خوابیده کار میکنم، خوب نمیتونم بشینم، بخیه هام تو نشسته اذیتم میکنه، البته میشینماااا ولی بهتره نشینم!! 
نازنین جون من آخرین سونوم 35 هفته بودم که نی نی رو 2600 تخمین زده بود! تو آخرین معاینه شکمی دکی که 38 هفته و 4 روز بودم، گفت وزنش به 3200،3300 می خوره! بعد تولدش همه ماماها و دکترم تعجب کرده بودن حسابی!!!
مامان امین جون، ممنون از لطفت، میخای لپاش رو بکنم بیارم!!! کم کم داره لب هاش محو میشه، بس که لپ هاش جلوشونو گرفته خخخخ
من الان مولفیکس میبندم راضیم، اگه هزینه ش برات مهم نیست پمپرز پریما بگیر، اگه مثل من واست مهمه بزن تو کار ایرانی، خلاصه من از مولفیکس راضیم و خدا رو شکر تا حالا مشکلی نداشتم. البته تو بیمارستان بهم بارلی دادن که اونم خوب بود، یعنی اونم مشکلی ایجاد نکرد!!
سارا جون وسایل نی نی گلت خییلی ناز و ملوسه، مبارکش باشه...
گیسو جون ایشالا فشارت کنترل میشه عزیزم.
غزاله جون ماشالا به نی نی گلت، ببینم شما اونی بودی که تو اتاق آخر سمت چپ بودی؟؟
ابریشم جون منم خوابو بوسیدم گذاشتم کنار!!! یعنی بعضی شبا ریحانه کوشولو یه ریز شیر میخوره!! فکر کنم نشتی داره بچه م!!
دزیره جون به روی چشم، منم از شما التماس دعا دارم
ماری جون پیاده روی و قر فراموش نشه گلم
میس ماری جونم پس کو سوالات ؟؟؟خخخخخ، من خودمم موندم چجوری تو بهمن طبیعی زایدم!! اونم بدون اپیدورال!!! جل الخالق شد رفت پی کارش!
خورشید خانوم جون ماشالا به اتاق نی نی، خیییییلی خییییلی نازه، مبارک باشه
نگار جون همه چیزو بسپر به خدا، پیاده روی و قر کمر به چرخیدن و پایین اومدن نی نی کمک میکنه، الان شروع کن
وااااای ابریشم جون، چه نی نی گوگولی مگولی، ماشالا هزار ماشالا!
آتنا جون خوش اومدی عزیزم! بیا عروستو بردار ببر، والللا
ساناریا جون من تا ریحانه دنیا اومد بلند بلند داد زدم خدایااااا شکرت، حالا میام می تعریفم، خیلی حس خوبی بود اون لحظه، زایمان طبیعی برای من که فوق العاده دردناک بود، خدا خیلی کمک کرد، من خودمو برا درد آماده کرده بودم، ولی نه به این شدت!!!
آیسان جون، ماشالا به این گل پسرت، خیلی ناااااازه، خدا حفظش کنه
مامان امین جون این کلاها مال بیمارستان بهمنه!!! مثل اینکه همه داریم اونجا میزایم خخخخخ

من برم که ریحانه جون داره کم کم بیدار میشه و تقاضای ممه داره!!
بوس واسه همتون
بازم میام :)))
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
سلام
38 هفته تمام
ماری جون تبریک میگم واسه اسم دخترت هم سلیقه ایمچقدرم خوش سلیقه
از همه دوستان تشکر میکنم برام دعا کنید که از ترس بیهوش نشم و نیازی به داروی بیهوشی نباشه.اگه اینترنت وصل شد حتما باز میام
همین الان کشفیدم از تمام اون ایمیل هایی که واسه بچه ها فرستادم از طریق سایت فقط واسه مامان آتریسا و عاطفه ارسال شده، بقیه کجا رفته معلوم نیست?
خدا وکیلی نی نی سایت بیشتر از بارداریمون اذیتمون کرد.از 12 تا ایمیل فقط 2 تاش ارسال شده، نمیدونم کی پیشنهاد داد به دوستان ایمیل بزنیم ولی اگه میخواید پیغامای تبریکتون حداقل ارسال بشه همینجا بزارید، لا اقل مطمین میشید رسیده ،

بیتا جووون ان شاالهه به سلامتی،

گیس گلابتون جووون ممنون بابت ادرس،
ولی در کل پمپرز به نسبت تعدادی که توش هست صرفه اقتصادی نداره ولی از نظر قیمتی تقریبا نزدیک مارکلی دیگه اس. جان ب ب از همه بیشتر توشه، بسته های سایز کوچیکش اکثرا 80 تایی ، سایز 4 به بعدش میشه 55 تایی . خواهرام استفاده کردن عالی بوده، ولی من مولفیکس ترک گرفتم اونم تعدادش خوبه ولی کمتراز جان ب ب هستش، چون راحت تر پیدا میشد اینو گرفتم، بعدشم مولفیکس ترک خانمه روسری سرش نیست ولی ایرانیا روسری دارن، دقت کنید .

زر طلا جوون پوشک رو اگه باز نکرده باسی خیلی راحت برات عوضش میکنن، ببر همونجا که خریدی

عاطفه جوون لیملت رو چک کن ببینم واقعا واست پیغامم اومده ،یا نی نی سایت رو کلا خفه کنم.
من سوال میپرسم جای بقیه
1. دور سر دخملی چقدر بود?
2. رفتار ماما ها چطور بود?
3. چند تا بخیه خوردی?
چند ساعت درد کشیدی?
5. دردای زیادت چقدر طول میکشید
از زایمانت چقدر راضی هستی?
مهم تر از همه ، بیمارستان بهمن امار یایمان بالایی داره، چند نفر با تو طبیعی اومده بودن بزان? میدونی?
کلا بیا خاطره زایمانتو بزار دلمون آب شد دختر خوب.

سلام به همه مامانای مهربون

مامان مسی جون
مرسی از لیستی که درست کردی
ممنونم بابت محبتت

مامان خورشید جون
وسایلت خیلی خوشگلن مبارک نی نی باشه
بابت لیستت هم زحمت کشیدی

مامان الی جون
منم همین طورم خیلی تکون میخوره روزی دوبار سکسکش میگیره
قبلنا کمتر حس میکردم اما الان با هر بار سکسکه کل شکممو تکون میده
دلم بعدا برای تکوناش تنگ میشه
مرسی از لطفت به سلیقه مامان شما نمیرسه واقعا اون پتو خیلی خیلی قشنگ بود مبارکت باشه
ازاین آدمای بی فرهنگ همه جا هستن کاریش نمیشه کرد البته خاله من بچه هاشم از دستش عاصی هستن با
پیشنهادای مسخرش فکر میکنه عهد دقیانوسه کاش فقط یه پیشنهاد میداد میگه من میزارم کوثر تا شما یه اسم درست و حسابی انتخاب کنید توهین ازین بالاتر
شما هم غصه نخور بیخیال جوجوهامونو عشقه

نگار جونم
ایشالله خارشت از بین بره منم گاهی خارش دارم اما قابل تحمله مرسی که گفتی از تجربت استفاده میکنیم
مرسی از تعریفت ما تو بارداری حساس شدیم موقع دیگه باشه حرف مردمو حساب نمیکنم اما
این حرفش زده تو ذوقم اینقدر هر سری مارو میبینه میگه اسمش چی شد در حالی که ما قبل از اینکه حامله بشم
انتخاب کرده بودیم حالا شما تعریف کردی خوشحال شدم ممنون از محبتت

قو جونم
رختخواب نی نی شما هم خوشگل بید مبارکش باشه
به خدا توکل کن البته یکم استرس رو که طبیعیه که داشته باشی بیشتر ترسشم به خاطر اینکه آدم تجربش نکرده
ایشالله صحیح و سالم با نی نی میایی خونه

باقالی جون
منم همین طورم شکمم خیلی سفت میشه نی نی هم که بیشتر کشش میده نفسم بالا نمیاد
هی دست میکشم رو شکمم بهش میگم ول کن پوست مامانو برو سرجات بعد شکمم شل میشه
انگار میفهمه البته با کلی نوازش کلی دست میکشم رو ی شکمم تا راضی بشه ول کن ماجرا بشه

آتنا جون
واقعااااااااا چجور روش شد بگه حالا بزار مامانتینا خریداتو بکنن
یعنی چی این حرف اونم به زن حامله
من بودم میگفتم این بچه رو باباش خواسته خودشم باید براش وسایل بخره اونی که مامانمینا میدن هدیه هستش
طلب که نداریم ازشون
توام بیکاری با این مدل مادرشوهر میری بیرون تنهایی آدم بره بهتره حداقل حرص نمیخوره

ابریشم جون
وای چه نی نی نازیه خدا حفظش کنه برات
شب بیداریاش فدای یه لحظه خنده هاش

دلشاد جان
راست میگی فضای تایپیک خیلی هیجان انگیز شده
آدم دوست داره تند تند بیاد سر بزنه هر لحظه ممکنه یه نی نی بخواد رو زمین فرود بیاد

نفس باد صبا جون
کاش همسری منم مثل شما بود مال ما برعکسه وقتی شکمم سفت میشه خودشم جمع میکنه یه طرف بعدشم مشت بارون میکنه
پوستم کش میاد بازم قابل تحمله اما وقتی نفسم بالا نمیاد واقعا نفسم قطع میشه اون موقع لباسمو میزنم بالا
میگم ول کن زود باش دستمو میکشم رو پوستم میگم ول کن دارم خفه میشم ای دختر بد
باباشو میگی سریع میاد یعنی چی بچمو دعوا میکنی اینجوری با بچه حرف میزنن
مارو میگی جز سکوت چی داریم بگیم گیر کردیم بین بابا و دخترش

ساناریا جون
ممنون گلی چشمات قشنگ میبینه
آره میتونیم فقط نباید بترسیم ترس همه چیو خراب میکنه
ایشالله که هر کی هر جور دوست داره زایمان کنه همون قسمتش بشه

ماری جون
راست میگی به خدا منم باورم نمیشه این نی نی ها تو شکم مامانشون بودن چجور جا شدن
منم هرچی سرچ میکنم رو شکمم سر در نمیارم چجور جا میشن این جوجو ها

مامان نسیم جون
بابا این همه مامان هستن که میخوان زایمان طبیعی بکنن پس چرا هیچکی منو تشویق نکرد
نگفت که ما هم میخواییم طبیعی زایمان کنیم
تعدادشونم زیاده ها
بابا یکم به آدم ترسویی مثل من امید بدید البته الانا دیگه از بس تو تایپیک زایمان طبیعی ها میپلکم دیگه کلی انرژی گرفتم
ازشون با کلی اطلاعات الان دیگه از دردش نمیترسم فقط چون برام ناشناختس یکم میترسم

مامان امین جون
ای جان شما هم سارا خانمی
ایشالله همون 19 آبان بشه نمونه واسه آخراش
آفرین به شما چه دقتی کردی منم چون ازین کلاها که بند داره و گل و گشاد وایمیسته تو سر بچه خوشم نمیاد
اصلا از اونا نگرفتم همشو ازین مدلا گرفتم دورش کش داره قشنگ وایمیسته همه سیسمونی فروشی ها دارن

عاطفه جووون اگه کاچی خوردی دیگه نخور. باعث زردی میشه، خیلی زود به زود به دخملت شیر بده، هر چی بیشتر بخوره زردیش زودتر رفع میشه، اگه دیدی زردتر شد زود ببرش بیمارستان که خیلی زیاد نشه، تست زردی هم اینجوریه اگه انگشت فشا بدی هر جای بدنش بعد دستتو بر داری اگه جاش سفید بود نداره اگه زرد بود داره. ان شا الله که زود خوب میشه.

2706